Zapraszam na spotkanie

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
forumowicz

Re: Zapraszam na spotkanie

Post autor: forumowicz »

Ramona bardzo dziękuję :oops: :oops: Wiesz w ubiegłym roku we wrzesniu udało się nam spotkanie i dodało mnie osobiscie siły by wspierać męża w chorobie oraz nieznane osoby a potrzebujące wsparcia. .Kurczę ci co chorują na tę poważną chorobę to dzielni ,wspaniali ,pokorni i życzliwi ludzie.Z takimi mieliśmy przyjemnośc odpoczywać w Ciechu i tak zapragnęłam z Nimi kolejnego spotkania .Wiele z tych osób wspiera inne chore osoby ,organizuje zbiórki pieniążków na leki nie przez fundacje tylko tak spontanicznie na hasło ,na konkretne konto .Piękna sprawa :) Są w róznych grupach na fb ,na forach onkologicznych.
Dzięki takiej aktywności na forum onkologicznym dostrzeżono nas nasze starania by się spotkać i dofinansowano pierwsze spotkanie ,zaszczycił nas swoją wizytą cudowny lekarz ,twórca fundacji pewnej. :D No i tak to się zaczęło ;) :)
Warto dać kapkę swojego czasu i zapału innym ,naprawdę warto :)
Za wszystkie miłe słowa koleżanki jeszcze raz dziękuję :D :serce: :kwiat:
forumowicz

Re: Zapraszam na spotkanie

Post autor: forumowicz »

  • I kolegom też dziękuję :roll: ;) :) :serce: :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
Ramona2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2008
Na forum od: 18 paź 2014 18:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Zapraszam na spotkanie

Post autor: Ramona2 »

Kruszynko nie masz za co dziękować. Ja osobiście dziękuję Ci za Twoje duże :serce: które okazujesz innym i wspierasz w trudnym okresie jakim jest choroba.
Jak mówią młodzi " pełen szacun"
Pozdrawiam i życzę wytrwałości w tym co robisz :kwiat:
forumowicz

Re: Zapraszam na spotkanie

Post autor: forumowicz »

Witam niebawem będziemy dokonywać wpłaty zadatku noclegów w Polańczyku.Osoby zainteresowane zapraszam na PW ,powiem jak to zrobic.Spotkanko tak jak w temacie od 17-20 wrzesnia.
Zapraszam :) :kwiat:
forumowicz

Re: Zapraszam na spotkanie

Post autor: forumowicz »

Uprzejmie informuję zainteresowane osoby wyjazdem do Polańczyka w dniach 17-20 września 2015r do ,że dnia 31 sierpnia oczekuję na 100 % deklaracje wyjazdu.Ponadto informuję iż otrzymałam prawie 100% zapewnienie o dofinansowaniu naszego spotkania :D w zakresie noclegów i wyżywienia ,oraz obietnice obecności dr n.medycznych onkologa z Poznania oraz psychologa. :D :)
Kto jeszcze nie podjął decyzji niech to robi biegusiem .
:) :D Pozdrawiam serdecznie
kruszynka :kwiat:
ODPOWIEDZ