Dwa kilogramy za dużo

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Dwa kilogramy za dużo

Post autor: medi »

A ja nie chcę wiedzieć ile ważę ,po co się stresować :twisted: :twisted: :evil: Jest takie przysłowie cyt:"Dzieci dzielą się na : czyste i szczęśliwe" Parafrazując "Kobiety dzielą się na ....szczupłe i szczęśliwe " ;) :lol: :lol: :o
Ps.Etap fasolkowy mam już za sobą teraz jako przegryzkę jadam grzyby :shock: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dwa kilogramy za dużo

Post autor: Sloneczko »

ewasz pisze:
rybka pisze:
waga-.jpg
:lol: :lol: :lol:
Ta w zielonej kiecce to ja :lol: :lol:
Waga jak dla mnie może już nie idealna ale niestety realna :roll: :shock: :twisted:
Ewasz :kwiat: własnie ślicznie wyglądasz ;) :D
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24585
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dwa kilogramy za dużo

Post autor: ewasz »

Dziękuję Ci kochane nasze Słoneczko :D
A Tobie też nic ani dodać ani ująć bo ślicznie wyglądasz :D
:serce:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Dwa kilogramy za dużo

Post autor: medi »

ewasz pisze:Dziękuję Ci kochane nasze Słoneczko :D
A Tobie też nic ani dodać ani ująć bo ślicznie wyglądasz :D
:serce:
Ewasz nie mów tak do Słoneczka bo całkiem się na dietę pączkowo-frytkową przestawi :shock: :? :lol: :lol:
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dwa kilogramy za dużo

Post autor: ulanie »

Słoneczko musi spożywać posiłki energetyczne, co by się nie wypaliło :o musi nam świecić przecie cały czas :D :D :D
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Dwa kilogramy za dużo

Post autor: medi »

A tak wracając do tematu :oops: Całe życie powtarzam że ...nie ma sprawiedliwości na tym świecie :cry: :cry: Jedni mogą opychać się łakociami ,tłustym mięskiem ,pyrkami z sosikiem ,a inni na przysłowiowym chlebie i wodzie będą tyć .Kiedyś byłam z koleżanką na wakacjach ,przez dwa tygodnie ona dosłownie żarła np.ja jedną kanapeczkę na śniadanie ona ...resztę bochenka chleba z czym się dało i ....ciągle głodna .Niestraszne jej było piwo z budki ,gofry z bitą śmietaną i jagodami :o Obiady w barze za nas dwie i zero aktywności fizycznej ,tylko przewracanie się z boku na bok podczas opalania :oops: Ja wyliczone kalorie ,żeby nie przytyć ,obowiązkowo godzina pływania w zimnych wodach Bałtyku ,kilometrowe spacery .Po powrocie do domu okazało się że ...biedaczka wróciła do domu bez dwóch kilogramów ,za to ja z nadbagażem takiej samej ilości :evil: :evil: :evil: :evil: I za co to wszystko akurat mnie musiało spotkać :?: :roll: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24585
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dwa kilogramy za dużo

Post autor: ewasz »

Medi bo to przede wszystkim zależy od przemiany materii.
Są osoby, które tyją "z powietrza" jak to powiedział mi kiedyś lekarz ;)
Inne mogą zjeść niezliczoną ilość pokarmów i nie przytyją choćby nie wiem co robiły. Tak miałam za młodu i teraz mi to wróciło ;)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Dwa kilogramy za dużo

Post autor: medi »

No dobrze Ewasz ,ale minimum życiowe to podobno 700 kal.Ja na takiej ilości kalorii mogłabym żyć bez utraty grama wagi ...gdyby nie duża aktywność fizyczna :(
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dwa kilogramy za dużo

Post autor: Sloneczko »

A ja dzisiaj bez pączka :D .... jak na razie wytrzymuję ;) ....trzymam sie jednym słowem :twisted: :twisted:
Ps. Frytek mam nadzieje dzisiaj też nie będzie :lol: :lol:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Dwa kilogramy za dużo

Post autor: eluunia »

medi pisze:A tak wracając do tematu :oops: Całe życie powtarzam że ...nie ma sprawiedliwości na tym świecie :cry: :cry: Jedni mogą opychać się łakociami ,tłustym mięskiem ,pyrkami z sosikiem ,a inni na przysłowiowym chlebie i wodzie będą tyć .Kiedyś byłam z koleżanką na wakacjach ,przez dwa tygodnie ona dosłownie żarła np.ja jedną kanapeczkę na śniadanie ona ...resztę bochenka chleba z czym się dało i ....ciągle głodna .Niestraszne jej było piwo z budki ,gofry z bitą śmietaną i jagodami :o Obiady w barze za nas dwie i zero aktywności fizycznej ,tylko przewracanie się z boku na bok podczas opalania :oops: Ja wyliczone kalorie ,żeby nie przytyć ,obowiązkowo godzina pływania w zimnych wodach Bałtyku ,kilometrowe spacery .Po powrocie do domu okazało się że ...biedaczka wróciła do domu bez dwóch kilogramów ,za to ja z nadbagażem takiej samej ilości :evil: :evil: :evil: :evil: I za co to wszystko akurat mnie musiało spotkać :?: :roll: :evil: :evil:
....
Medi kochaniutka to ta sól z Bałtyku Ci się odłożyła . ;) :)
ODPOWIEDZ