Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
elik-1958
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 29 kwie 2014 14:05
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: elik-1958 »

Hej. Opis pełen, aczkolwiek nie nastraja optymizmem :( jadę tam 11 września, już sobie wyobrażam co będzie się działo w pokojach(zapach) przy mojej astmie :oops: Szkoda ,że nie napisałeś czy są inne miejsca na wieczorna gimnastykę :lol: Zabiegi też nie rewelacja, mam nadzieję ,że towarzystwo dopisze i jakoś uda się przetrwać :) Pozdrawiam.
Irena54
Posty: 1
Na forum od: 13 sie 2014 14:47
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Irena54 »

Witam Basiu

Jadę z Ostródy też do sanatorium 17 Sierpnia. Mogę Cię zabrać. Wyjeżdżam około godz. 11. Jeśli jesteś zainteresowana zadzwoń : 660 256 557.
Pozdrawiam Irena

Basia54 pisze:Witam serdecznie wszystkich :)
Mam ogromną prośbę o podpowiedzenie mi co niezbędnego mam ze sobą zabrać do sanatorium, gdyż jestem kompletną nowicjuszką w tym temacie , a Sobieszewo jest moim pierwszym sanatorium. Jak wygląda sytuacja z praniem na miejscu? (ktoś pisał że trzeba zabrać klamerki)
Czy może jedzie ktoś na turnus 17 sierpnia z okolic Iławy, Ostródy?
Będę wdzięczna na wszystkie podpowiedzi :D Pozdrawiam gorąco
dahala
Posty: 2
Na forum od: 05 kwie 2014 22:42
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium- jantar

Post autor: dahala »

elik-1958 pisze:Witaj Tuzin. Proszę podpowiedz- powiedziano mi w ZUS ,że mogę jechać do sanatorium w ramach zwolnienia lub urlopu. Planuję jechać w ramach urlopu, szkoda kasy na zwolnienie, to w takim wypadku raczej nie mogę się starać o zwrot z PZU ? Dziękuje z góry za odpowiedź. Pozdrawiam Elik .
Witam! Nie wiem co chodzi z tym zwrotem z PZU. Ja wzięłam zwolnienie za pobyt w sanatorium podczas wakacji i nic nie straciłam. Proszę o odpowiedź . Z góry dziękuję i pozdrawiam Halina
elaale
Posty: 1
Na forum od: 06 paź 2014 17:03
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: elaale »

[quote="tuzin"]Dla wszystkich zainteresowanych. Jeśli mamy ubezpieczenie, możemy starać się o odszkodowanie za pobyt w sanatorium (tak jak za pobyt w szpitalu, jeśli jesteśmy kierowani przez ZUS, nie wiem jak ze skierowaniami przez NFZ). Sprawdzone - całkiem spora suma, ale na pewno zależna od składki jaką płacimy. Pozdrawiam. :lol: :idea:[/quot

Witam
Ciekawa oferta do wykorzystania.Ale z czym trzeba się zgłosić do PZU ,wypełnić jakiś druk ? czy wystarczająca jest kserokopia karty informacyjnej o przebytej rehabilitacji leczniczej w ramach prewencji rentowej ZUS /którą otrzymaliśmy przy wypisie/ a może żeby starać się o odszkodowanie za pobyt w sanatorium to musi być zaznaczone w ubezpieczeniu tak jak np. za pobyt w szpitalu to może i pobyt w sanatorium.Bardzo proszę o odpowiedź.Z góry dziękuję i pozdrawiam. :D :D :D
esniol52
Posty: 2
Na forum od: 01 mar 2014 20:36

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: esniol52 »

tuzin ja też byłem na turnusie w Sobieszewie od 19 marca. Podobnie jak ty po operacji w 2013r. Też mam ubezpieczenie w PZU. Dowiem się jak na to zareagują u mnie w miejscowości :o .
Pozdrawiam :) .
ODPOWIEDZ