Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
krecik
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2904
Na forum od: 04 cze 2013 17:44
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: krecik »

Marzena777 napisała "Warto ze sobą wziąć gotówkę, bo na miejscu jest tylko bankomat Banku Spółdzielczego". Z tego co wiem, a byłem tam w lipcu, to przy sklepie jest bankomat PKO, który daje tyle kasy ile kto sobie życzy :lol:
A ja życzę miłego pobytu.
Marzena777
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 15 kwie 2013 13:25
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Marzena777 »

krecik pisze:Marzena777 napisała "Warto ze sobą wziąć gotówkę, bo na miejscu jest tylko bankomat Banku Spółdzielczego". Z tego co wiem, a byłem tam w lipcu, to przy sklepie jest bankomat PKO, który daje tyle kasy ile kto sobie życzy :lol:
A ja życzę miłego pobytu.

Hej,
ja byłam w maju i takiego nie było. W takim razie idzie ku lepszemu :lol:
pozdrawiam
Daritka25
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 27 wrz 2013 21:11
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Daritka25 »

jest bankomat BS i Euronetu :)) bylam w grudniu;)
mariuszP
Posty: 4
Na forum od: 08 sty 2014 21:15
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: mariuszP »

Pawlo1974 pisze:Zabiegi są takie: Megatronik, Tens, Interd.. ( Prądowe), Laser, wirówki, krioterapia, lampy i jeszcze jakieś naświetlanie ale nie trybię bo tego nie miałem. Na wyspie cisza i spokój, nad morze można chodzić( 850 metrów), parę knajpek,( polecam bar Tęcza, świetny dorsz po 13zl z frytkami) sklepów spożywczych jest parę, jeden z upominkami. Ogólnie cisza i spokój, dla mnie pasiło bo uwielbiam spokój. Pokoje dwu i trzy osobowe, bardzo przytulne i stół do tenisa. Jedzenie dobre jak dla mnie, oczywiście porcje nie za wielkie. Personel miły i przyjemny oprócz Pani w okularach z warkoczem, tak jakby za karę robiła. Najmilsi rehabilitanci to Pani Ania z laserów, Pani Dorotka z Prądów, Pani Karolina z wirówek i Pan Grzesio z magnetroniku. No i oczywiście zależy od samych kuracjuszy, na naszym turnusie była świetna ekipa.
witam :)
byłem w tym sanatorium i zdziwiło mnie co piszesz. Chyba wyraźnie masz wiele kompleksów. Według mnie Pani blondynka jest jedną z najlepszych, bo pomogła zdecydowanie dzięki ćwiczeniom na sali mi i wielu osobom z naszego turnusu. Widać, że jest dobrze przygotowana do tego co robi. Byłem już kilka razy w sanatoriach i obserwuję bacznie, i według mnie to jedna z lepszych rehabilitantów jakich spotkałem. Dziwi mnie to jak można tak oceniać niektóre osoby, ktorych się nie zna.
Co do jedzenia, smaczne w miare, ale malo jak na faceta ktory lubi porządnie zjeść schabowego z kartoflem :)
Bardzo duży plus to miejsce, spokojnie, blisko morza. Ale tak jak wszyscy piszą, najważniejsza jest ekipa na turnusie!
Pozdrowienia dla wszystkich terapeutów i do zobaczenia mam nadzieję

:kwiat:
Daritka25
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 27 wrz 2013 21:11
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Daritka25 »

Wszystko zalezy od osob i ich schorzen , mi akurat nie wiele pomogli a nawet wrecz przeciwnie , ale nie narzekam na nikogo z rehabilitantów , chociaz faktycznie Pani w okularkach robiła tam za kare!!:) Badz to tylko pozory :P
Pawlo1974
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 22 lis 2013 23:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Pawlo1974 »

Dobrze Mariusz moze ci byla dobra, jak widzisz to nie tylko moje zdanie a nie kompleksy, robila tam jakby za kare.
Pawlo1974
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 22 lis 2013 23:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Pawlo1974 »

Sobieszewo śpi ;)
Daritka25
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 27 wrz 2013 21:11
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Daritka25 »

zajęci zabiegami:)
Basta
Posty: 1
Na forum od: 19 sty 2014 11:06
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Basta »

Witam
turnus zaczyna mi się 27.01.2014.
Jadę pierwszy raz, mam "stresa giganta" i mnóstwo pytań.
Czy lepiej być 26.01.2014 w niedzielę, czy też pokazać się można dopiero w poniedziałek?
Może ktoś z okolic Giżycka się wybiera?
Pozdrawiam
irkon
Posty: 3
Na forum od: 19 sty 2014 12:27
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: irkon »

Witam mam skierowanie od 19.03.2014.Trochę wiadomości o warunkach w Sobieszewie tz. jakie zabiegi są wykonywane, ilu kuracjuszy przebywa na turnusie.
ODPOWIEDZ