Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Pawlo1974
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 22 lis 2013 23:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Pawlo1974 »

Nikt nie podnosi telefonu bo majà przerwe swiatecznã, nasz turnus byl ostatni przed koncem roku. 23 grudnia sie skonczyl a nasyepny dopiero 2 stycznia.
jurek44
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 08 kwie 2013 14:39

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: jurek44 »

dla wszystkich kuracjuszy ktorzy zaczynaja turnus 2 01 2014 . wszystkiego najlepszego w nowym roku i do zobaczenia
artp
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 16 gru 2013 17:50
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: artp »

Mam stres, że czegoś zapomnę :)
Kurcze na 3 tygodnie to i kilku walizek by zabrakło, a ja muszę zmieścić wszystko w torbę ok 40 litrów.
Jest tam jakieś dyżurne żelazko by koszule przeprasować? :) Czy czegoś zapomnieliście, a by się przydało? :)
Co jest w 100% niezbędne? Jakiś dres do ćwiczeń, ręcznik, są wyjazdy na basen?
Gdy dzwoniłem to pani w recepcji powiedziała, że zaczynają przyjmować od 8 rano.
Czy jest jakaś godzina do której trzeba dotrzeć bo zapomniałem zapytać, a dodzwonić się po zakończeniu turnusu nie sposób? Z moich obliczeń wynika, że będę na miejscu najszybciej o godz. 18...
Kiedy robią badania?
Pawlo1974
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 22 lis 2013 23:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Pawlo1974 »

Dresy do cwiczen albo krotkie spodenki i koszulke, jak ci wygodniej, zelazko w recepcji jest.
Pawlo1974
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 22 lis 2013 23:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Pawlo1974 »

I jak tam pierwsze wrazenia kuracjusze z Sobieszewa?
Pawlo1974
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 22 lis 2013 23:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Pawlo1974 »

O widzę że kuracjusze mocno się rehabilitują i nie mają czasu na serfowanie w sieci. ;)
elkap
Posty: 2
Na forum od: 05 sty 2014 13:10

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: elkap »

myrko11 pisze:witam ja mam skierowanie na 27 stycznia i jadę z podlasia maże ktoś się wybiera z tych stron
Witam,moja koleżanka się wybiera w tym czasie (z Białegostoku) i poszukuje towarzyszy. jak może się z tobą skontaktować? jakiś mail?
Marzena777
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 15 kwie 2013 13:25
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Marzena777 »

artp pisze:Mam stres, że czegoś zapomnę :)
Kurcze na 3 tygodnie to i kilku walizek by zabrakło, a ja muszę zmieścić wszystko w torbę ok 40 litrów.
Jest tam jakieś dyżurne żelazko by koszule przeprasować? :) Czy czegoś zapomnieliście, a by się przydało? :)
Co jest w 100% niezbędne? Jakiś dres do ćwiczeń, ręcznik, są wyjazdy na basen?
Gdy dzwoniłem to pani w recepcji powiedziała, że zaczynają przyjmować od 8 rano.
Czy jest jakaś godzina do której trzeba dotrzeć bo zapomniałem zapytać, a dodzwonić się po zakończeniu turnusu nie sposób? Z moich obliczeń wynika, że będę na miejscu najszybciej o godz. 18...
Kiedy robią badania?
Żelazko i deska do prasowania są w recepcji. Jak Ci czegoś zabraknie, to autobusem możesz podjechać pod sam Dworzec Główny w Gdańsku, a tam już wszystko jest. Takie podstawowe spożywcze, czy środki czystości można kupić na miejscu lub podjechać 5 km do Biedronki. Warto ze sobą wziąć gotówkę, bo na miejscu jest tylko bankomat Banku Spółdzielczego.
Co do przyjazdu, to im szybciej tym lepiej. Można dostać lepszy pokój. Ja miałam pokój 202 nad recepcją. Bardzo przyjemna dwójeczka. Polecam też 214 trójeczkę z wanną.
Badania robią następnego dnia.
pozdrawiam :)
monik19
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 06 sty 2014 21:43
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: monik19 »

Witam również jestem z podlasia i termin turnusu mam na 27.01.2014 ktos juz pisał wiec prosze o namiary :)
;)
elkap
Posty: 2
Na forum od: 05 sty 2014 13:10

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: elkap »

monik19 pisze:Witam również jestem z podlasia i termin turnusu mam na 27.01.2014 ktos juz pisał wiec prosze o namiary :)
;)
witam, napisz proszę na [email].onet.pl
ODPOWIEDZ