Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
marek 65
Posty: 1
Na forum od: 07 mar 2011 08:33

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: marek 65 »

Ja równiesz jadę do Sobieszewa 19 marca, jestem z Warszawy.Jeżeli ma ktoś wolne miejsce chętnie się zabiorę.Proszę o kontakt 692909009. Pozdrawiam :D
dzida
Posty: 1
Na forum od: 08 mar 2011 15:51

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: dzida »

Strzała Wszystkim,
Też startuję 19-tego. Nie wiem jeszcze jak będę jechał, bo będę bardzo świeżo po kolejnej artroskopii stawu kolanowego.
Ale dla ludzi jadących z Warszawy sensowy wydaje się pociąg o 23,10 z Warszawy Centralnej, na Gdańsk Główny wjeżdża o 7,04, a stamtąd jest jakiś bezpośredni autobus.
Pociąg jest z kuszetkami, chyba TLK, jedzie 7,45 godz.
Ponoć trzeba tam być w miarę wcześniej w sobotę, bo lekarze kwalifikujący na zabiegi będą tylko do 14-tej.
Gdyby ktoś mnie wiózł samochodem to będzie jedno miejsce wolne, ale to będę wiedział niestety dopiero 17-tego marca.
Mój numer mobilny 501 376 976.
serdepozdro - Dzida
margota
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 13 lut 2011 00:08

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: margota »

Czy to jest pewna informacja że w sanatorium trzeba być wcześnie bo lekarz ordynujący zabiegi jest tylko do 14.
Do sanatorium jadę po raz pierwszy więc nie wiem jakie panują zwyczaje. Proszę o bliższe informacje .
Pozdrawiam M.
Jacek
Posty: 4
Na forum od: 10 mar 2011 10:37

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Jacek »

Czy to jest pewna informacja że w sanatorium trzeba być wcześnie bo lekarz ordynujący zabiegi jest tylko do 14.
Do sanatorium jadę po raz pierwszy więc nie wiem jakie panują zwyczaje. Proszę o bliższe informacje .

Skopiowałem to pytanie, bo dalej nie widzę odpowiedzi. Też jadę 19 marca, chciałem wyjechać autem rano, ale może trzeba na noc?
Czekam na odpowiedź, pewnie nie tylko ja, może też na gg 9746050. Pozdrawiam
basia1967
Posty: 2
Na forum od: 04 mar 2011 09:48

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: basia1967 »

Dowiedziałam się w ZUS-ie, że im wcześniej tym lepiej. Jeśli załatwimy wszystkie formalności rano, cały dzień mamy dla siebie.Pozdrawiam
kremówka
Posty: 2
Na forum od: 10 mar 2011 13:03

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: kremówka »

Witam !
Mieszkam w Warszawie na Tarchominie. Załapałam się na turnus od 19 marca. Jeśli jakaś pani będzie podróżować samochodem i będzie miała wolne miejsce to chętnie skorzystam. Kontakt pw.
kejton
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 16 lut 2011 09:13
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: kejton »

Witam
Jadę do sanatorium Jantar 19 03 z WARSZAWY (dzielnica Białołęka).
Bedę jechać samochodem. Jeśli ktoś ma ochotę partycypować w kosztach paliwa to mogę zabrać go ze sobą.
Wyjeżdżam ok 4 nad ranem.
Mój mail [email].pl
Jacek
Posty: 4
Na forum od: 10 mar 2011 10:37

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Jacek »

Już się dowiedziałem, dobrze być na miejscu przed godz. 13, bo mniej więcej do tej godziny przyjmuje lekarz.
Wyjechać więc trzeba autem dość wcześnie rano, wręcz bladym świtem.
kejton
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 16 lut 2011 09:13
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: kejton »

Autem z Warszawy jedzie się 5 godzin
Kasia
mariola.k
Posty: 1
Na forum od: 11 mar 2011 15:46

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: mariola.k »

Hej ja też jadę 19 marca do Sobieszewa . Do zobaczenia na miejscu :) :) :)




ODPOWIEDZ