Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
terenia
Posty: 4
Na forum od: 19 gru 2011 15:23

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: terenia »

Witam.
zaczynam turnus od 02-01-2012 w sanatorium Jantar, jadę swoim samochodem + z Otwocka w nocy 01-01-2012,jezeli ktoś by sie chciał zabrać to proszę o kontakt [email].pl
terenia
Posty: 4
Na forum od: 19 gru 2011 15:23

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: terenia »

witam.
no ja na dzień dzisiejszy zdecydowałam ze jadę samochodem poniewaz sama się boje jechac pociągiem w nocy , wiec gdyby cos się zmieniło że decyduje się pani na pociąg to moze i ja wtedy pojade pociagiem zawsze w pare osób razniej i bezpieczniej do zobaczenia.
wojnas1983
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 21 gru 2011 07:06

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: wojnas1983 »

Witam,
też jadę do Jantara 27 stycznia , widzę że kilka osób jedzie z warszawy, więc może się jakoś dogadamy i wybierzemy całą ekipą..
Pozdrawiam Marcin

wojnas1983
Nowy Kuracjusz :D

Posty: 1
Rejestracja: 21 Gru 2011 07:06
lukasz79
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 12 gru 2011 20:07

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: lukasz79 »

A czym jedzemy chłopaki ?Pociagiem jest lepiej cisza i spkuj .Co wy na to? :lol:
wojnas1983
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 21 gru 2011 07:06

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: wojnas1983 »

Może być pociąg..trochę długo ale w kilka osób myślę że dobre rozwiązanie:)no i bylibyśmy rano..rozpisanie zabiegów i cały dzień wolny na odpoczynek.. to na razie jest nas dwóch..:)
lukasz79
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 12 gru 2011 20:07

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: lukasz79 »

wojnas1983 pisze:Może być pociąg..trochę długo ale w kilka osób myślę że dobre rozwiązanie:)no i bylibyśmy rano..rozpisanie zabiegów i cały dzień wolny na odpoczynek.. to na razie jest nas dwóch..:)
Cześć to dobry pomysł ,bo jechać autobusem to męczarnia tyle godzin ,mam 190cm wzrostu i już tak się męczyłem w trasie nic przyjemnego. :lol: a w pociagu można nogi rozprostować :mrgreen:
wojnas1983
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 21 gru 2011 07:06

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: wojnas1983 »

ok ja jestem za :) to zbierajmy ekipę i startujemy.

ps. Łukasz nie leżałeś w otwocku w 'krasickim' na rehabilitacji bo jeżeli się nie mylę rocznik się zgadza i wzrost też i tak rozkminiam..ale mogę się mylić.. :D
nospik
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 100
Na forum od: 23 gru 2011 18:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: nospik »

witam. jadę na turnus 27.01 2012 . wybieram się z wawy autem. 3 osoby mogę zgarnąć. nie duże autko- asterka
nospik
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 100
Na forum od: 23 gru 2011 18:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: nospik »

gdyby ktoś reflektował z wawy na podróż autem to piszcie na rambus-[email].pl
wojnas1983
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 21 gru 2011 07:06

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: wojnas1983 »

nospik pisze:gdyby ktoś reflektował z wawy na podróż autem to piszcie na rambus-[email].pl
witam,
a skąd z wawki startujesz? możemy sie dogadać co i jak do kosztów i czasu wyjazdu.to ja chętnie:)
ODPOWIEDZ