Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
lukasz79
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 12 gru 2011 20:07

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: lukasz79 »

:? to troszke daleko ,ale takie zycie trzeba sobie poradzic ;) Ja jade 1 raz ,i nie wiem jak to bedzie,-mialem juz 120 zabiegow rehabilitacji ,i nie pomaga.Pozdrawiam :mrgreen:
loyka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 01 gru 2011 14:39

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: loyka »

lukasz79 pisze::? to troszke daleko ,ale takie zycie trzeba sobie poradzic ;) Ja jade 1 raz ,i nie wiem jak to bedzie,-mialem juz 120 zabiegow rehabilitacji ,i nie pomaga.Pozdrawiam :mrgreen:
Ja także jadę 1szy raz, a co do Twoich 120 zabiegów to trzymam kciuki aby kuracja sanatoryjna przyniosła efekty ;) Jetsem tylko ciekawa do której godziny musimy się tam stawić ??? Po postach wiem tyle, że weekendy są wolne :D :D :D
lukasz79
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 12 gru 2011 20:07

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: lukasz79 »

wiem tylko tyle ze najlepiej jest byc rano -7-00 bo o 8-00 lekarz przyjmuje :D Pozdrawiam ;)
loyka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 01 gru 2011 14:39

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: loyka »

W takim razie do zobaczenia :)
awart404
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 09 lis 2011 13:31

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: awart404 »

loyka pisze:W takim razie do zobaczenia :)
A z jakiego miasta jedziesz? i czym?
lukasz79
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 12 gru 2011 20:07

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: lukasz79 »

Witam ponownie ,i mam pytanie czy ktos z Warszawy jeszcze jedzie 27 stycznia? ;)
lukasz79
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 12 gru 2011 20:07

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: lukasz79 »

loyka pisze:W takim razie do zobaczenia :)
Do zobaczenia.A czym jedziesz? :roll:
loyka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 01 gru 2011 14:39

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: loyka »

Chciałam jechać PKS, ale z Wrocławia połączenie jest jedynie w wakacje :roll: . Więc prawdopodobnie samochodem :) jak nie będzie złych warunków to jako kierowca, a jak będą to na siedzeniu pasażera. Do stycznia kilka tygodni więc jeszcze może się wszystko zmienić. :) :mrgreen:
lukasz79
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 12 gru 2011 20:07

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: lukasz79 »

loyka pisze:Chciałam jechać PKS, ale z Wrocławia połączenie jest jedynie w wakacje :roll: . Więc prawdopodobnie samochodem :) jak nie będzie złych warunków to jako kierowca, a jak będą to na siedzeniu pasażera. Do stycznia kilka tygodni więc jeszcze może się wszystko zmienić. :) :mrgreen:
To fajnie ja jade pociagiem ,6 godzin meczarni ,ale dam rade .Pozdrawiam :mrgreen:
bartek 1373
Posty: 2
Na forum od: 15 gru 2011 09:39

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: bartek 1373 »

Witam Wszystkich . Ja jade 2 stycznia z Warszawy . Jade samochodem . Jak jest ktos chetny to zapraszam
ODPOWIEDZ