Duszniki Zdrój 28.01.2011

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
ann34gd
Posty: 2
Na forum od: 26 sty 2011 01:57

Re: Duszniki Zdrój 28.01.2011

Post autor: ann34gd »

Witam wszystkich wyjeżdżających do Duszniki Zdrój i tych którzy wrócili. Ja też właśnie wyjeżdżam dopiero w marcu ale już mam stresa bo nigdy tam nie byłam i ciekawe z kim mnie zakwaterują,uff...Jak Pani wróci to proszę opisać jak tam było.Pozdrawiam!!!
basia3004
Posty: 4
Na forum od: 13 sty 2011 20:25

Re: Duszniki Zdrój 28.01.2011

Post autor: basia3004 »

Witam... Właśnie wróciłam z Dusznik, konkretnie byłam w Janie Kazimierzu pawilon B. Nie było tak źle.. Ba... dzięki wspaniałemu towarzystwu
było super. Jedyne co zakłócało tą atmosferę był grzyb ukazujący sie na ścianach, co nie raz było powodem różnych uczuleń czy alergii. Załoga niby z tym walczy, ale.... Ale ogólnie było czysto i miło, a to chyba najważniejsze. Musieliśmy dochodzić na posiłki i na zabiegi do drugiego pawilonu A, co teraz zimą nie powiem że było przyjemne, zmuszało do dodatkowego spaceru. Co prawda niedaleko ok 150 m, można się przyzwyczaić. Nie wiem gdzie Pani ma skierowanie, proszę napisać więcej, to i ja coś być może więcej opisze. Pozdrawiam gorąco...
AGA13
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 20 lut 2011 18:17

Re: Duszniki Zdrój 28.01.2011

Post autor: AGA13 »

Aneta67 pisze:Super,aż włos się jeży na głowie.Ale w końcu to tylko 3 tygodnie,ważne by towarzystwo i humor dopisywał .Mógłby spaść jeszcze śnieg i już będzie ok.Po powrocie opisze warunki::))

JAK Z TOWARZYSTWEM???
POZDRAWIAM
ODPOWIEDZ