ConcordiaSalus Osiaczek (Pniewy koło Grójca) 28.01.2013

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
tolek
Posty: 3
Na forum od: 05 maja 2013 23:29

Re: ConcordiaSalus Osiaczek (Pniewy koło Grójca) 28.01.2013

Post autor: tolek »

Ja zaczynam 10 maja jak wrócę to napiszę jak było
pers25
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 24 paź 2011 19:54

Re: ConcordiaSalus Osiaczek (Pniewy koło Grójca) 28.01.2013

Post autor: pers25 »

tolek pisze:Ja zaczynam 10 maja jak wrócę to napiszę jak było
współczuję ci , wszyscy co wyjeżdzali 8 maja to tylko mówili oby następnym razem "nie Osieczek" > Pozdrawiam i życzę wytrwałości !
tolek
Posty: 3
Na forum od: 05 maja 2013 23:29

Re: ConcordiaSalus Osiaczek (Pniewy koło Grójca) 28.01.2013

Post autor: tolek »

Chyba nie będzie gorzej niż w Wieńcu lub Ciechocinku?? Czy może te 2 Ośrodki przy Osieczku to cudowne miejsca :)
zosia1
Posty: 3
Na forum od: 20 maja 2013 13:56

Re: ConcordiaSalus Osiaczek (Pniewy koło Grójca) 28.01.2013

Post autor: zosia1 »

Czy ktoś jedzie do Sanatorium do Osieczka z okolic Białej Podlaskiej dnia 4czerwca 2013r.
top
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 03 lut 2013 11:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: ConcordiaSalus Osiaczek (Pniewy koło Grójca) 28.01.2013

Post autor: top »

Byłam w Ciechocinku i w Osieczku. Nie ma co porównywać, Ciechocinek ma mnóstwo różnych atrakcji - wszędzie na piechotę, można zorganizować sobie czas wolny na sto sposobów. W Osieczku jak w pustelni. Zabiegi faktycznie jak w przychodni,a Ciechocinek ma przynajmniej baseny zwykłe i solankowe. Ja ogólnie nie marudzę w obu mi się podobało, ale jeśli miałabym wybór to wolałabym do Osieczka nie wracać.
Awatar użytkownika
andr58
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 21 sie 2013 11:53
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: ConcordiaSalus Osiaczek (Pniewy koło Grójca) 28.01.2013

Post autor: andr58 »

Byłem na turnusie od 24.07 do 16.08.2013 i bardzo żałuję tego pobytu.Powiem tak jeżeli chodzi o pokoje to są ładne,jedzenie żeby było mniej sałaty a bardziej urozmaicone to mogło by być,mięsa jak na lekarstwo a jak już było to pewnie to co prezes samochodem upolował.Parking płatny 150pln i telewizor 100pln.Nie ma na parkingu miejsc dal osób niepełnosprawnych.Ośrodek położony wśród samych sadów a opryski to pewnie było darmowe podtruwanie kuracjuszy.Nie wiem czemu ZUS podpisał z nimi umowę i nie kontroluje tego co się tam dzieje.Kawiarnia która jest z tyłu na terenie ośrodka serwuje tylko napoje i trunki a jak była wizytacja z sanepidu to z tablic informacyjnych zginęły informacje o dniach i godzinach jej otwarcia.Pracownikom ZUS-u proponowałbym częstsze kontrole w godzinach od 18 do 22 aby zobaczyli co jest serwowane w tym lokalu.Jeżeli chodzi o zabiegi to bazę zabiegową mam lepszą w swojej przychodni niż tam a po za tym rehabilitanci to bardzo młoda kadra i bez specjalnego doświadczenia,oraz opryskliwa pani psycholog od muzykoterapii.Nie życzę nikomu aby tam jechał ,chyba że lubi nudę i wąchanie chemicznych oprysków.Pozdrawiam andr58
ODPOWIEDZ