22 wojskowy szpital uzdrowiskowo-rehabilitacyjny Ciechocinek

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
sebaj52
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 08 sty 2012 22:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: 22 wojskowy szpital uzdrowiskowo-rehabilitacyjny Ciechoc

Post autor: sebaj52 »

jola275 nie martw się ja będę i będzie wszystko oki :D Jak będziesz miała ochotę się zaprzyjaźnić to pobyt będzie udany ;)
jola275
Posty: 3
Na forum od: 09 sty 2012 19:37

Re: 22 wojskowy szpital uzdrowiskowo-rehabilitacyjny Ciechoc

Post autor: jola275 »

Jerzy45 pisze:
jola275 pisze:Hej 8-) bede w Ciechocinku wlasnie w tym WOJSKOWYM SZPITALU od 30 stycznia prawie caly luty :roll: jak pomysle co mnie czeka w tym domu starcow to az plakac sie chce :( kto wysyla mlodych do Ciechocinka i to jeszcze zima...pozdrawiam JOLA
Co z tego że jesteś młoda jak jesteś kaleka
Jerzy, pomijając Twoje chamstwo, to co napisałeś ogromnie mnie rozśmieszyło. :) Cóż.. mimo swego "kalectwa" zamierzam się świetnie bawić. Pozdrawiam. ;)
Madzialena
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 11 lis 2011 15:31

Re: 22 wojskowy szpital uzdrowiskowo-rehabilitacyjny Ciechoc

Post autor: Madzialena »

Nie ma co się obawiać pobytu w 22 WSzUR w Ciechocinku. Młodych ludzi jest tam dosyć. Byłam tam przez 4 tygodnie, w grudniu 2011 roku. Było super. Zabiegi super, basen super. ogólnie wystawiam ocenę 5. Może jedynie niezbyt przyjemni byli niektórzy panowie, którzy zachowywali się jakby się ze smyczy zerwali. Jeśli miałabym wybrać sobie następnym razem ośrodek to wybrałabym ten sam. Na początku byłam załamana że jadę do Ciechocinka, ale teraz nie zamieniłabym na żaden inny.
sebaj52
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 08 sty 2012 22:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: 22 wojskowy szpital uzdrowiskowo-rehabilitacyjny Ciechoc

Post autor: sebaj52 »

To tylko jola275 wybiera się do Ciechocinka w najbliższych dniach?
ODPOWIEDZ