Kamień Pomorski 27.10-17.11.2016

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
lusia 55
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 29 sie 2016 09:47
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Kamień Pomorski 27.10-17.11.2016

Post autor: lusia 55 »

Witam ,może ktoś wybiera się w terminie od 27 .10 2016 do 17 .11 do Mieszka w Kamieniu Pomorskim z woj śląskiego
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2016 18:18 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kamień Pomorski

Post autor: Betina71 »

Witaj.
Byłam w MIESZKU na przełomie czerwca i lipca tego roku.Moje opinie znajdziesz w temacie który zakładałam w czerwcu :), Długo czekałaś na przydział? Opracowałaś,zaplanowałaś już drogę dojazdu?
Pozdrawiam serdecznie Betina z Katowic
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kamień Pomorski

Post autor: Betina71 »

Awatar użytkownika
Marysia65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 02 kwie 2016 20:28

Re: Kamień Pomorski

Post autor: Marysia65 »

Witaj Beti :kwiat: Miałaś rację później już tylko było lepiej, można powiedzieć ,że było rewelacyjnie...... :serce:
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kamień Pomorski

Post autor: Betina71 »

Cześć Marysiu :kwiat: Jesteś już po kuracji w domku? Cieszę się,że jesteś zadowolona.Mam nadzieję,że podzieliłaś się opinią w swoim temacie he he :serce:
Pozdrawiam i buziole przesyłam :kwiat:
lusia 55
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 29 sie 2016 09:47
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kamień Pomorski

Post autor: lusia 55 »

witam twoje posty czytałam wcześniej jestem troche przerażona tym wszystkim najgorsza to podróż dlatego szukam kogoś kto wybiera się w tym terminie . sanatorium dostałam trochę z zaskoczenia nie mysałam że bedzie w tym roku
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kamień Pomorski

Post autor: Betina71 »

Czyli tak samo jak ja w czerwcu.Byłam totalnie zaskoczona.Wydaje mi się,że NFZ na siłę upycha tam kuracjuszy by jeszcze nabić kasę ośrodkowi przed zapowiadanym totalnym remontem części szpitalnej ( zakładam,że do tej zostałaś skierowana ).
Termin masz nieciekawy eh...mnie lato trzymało przy życiu tam i wspaniałe zabiegi :kwiat: :kwiat: .Nie wyobrażam sobie tam jesieni,zimy zarówno w ośrodku jak i okolicy.Nie mam pojęcia co tam można w ogóle robić taką porą eh.Podróż niestety jest fatalna z minimum 1 przesiadką i niestety innej opcji nie ma ( nawet w sezonie letnim ).
Jeśli mogę coś doradzić...to spróbuj sobie załatwić ładniejszy pokój...może 1 :kwiat: i blisko łazienki.
lusia 55
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 29 sie 2016 09:47
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kamień Pomorski

Post autor: lusia 55 »

Witam ,jedynke zarezerwowałam ale nie wiem jaką, mam jeszcze pytanie czy są jakieś dopłaty ,jeżeli tak to w jakiej kwocie. za pokój powiedziano mi że nie ma dopłat pozdrawiam A pobyt niestety w starej czesci
Awatar użytkownika
Marysia65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 02 kwie 2016 20:28

Re: Kamień Pomorski

Post autor: Marysia65 »

Beti :serce: wszystko w swoim czasie...... Na razie to ja jestem tylko ciałem w domku.... buziaczki :kwiat:
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kamień Pomorski

Post autor: Betina71 »

lusia 55 pisze:Witam ,jedynke zarezerwowałam ale nie wiem jaką, mam jeszcze pytanie czy są jakieś dopłaty ,jeżeli tak to w jakiej kwocie. za pokój powiedziano mi że nie ma dopłat pozdrawiam A pobyt niestety w starej czesci
Dopłata jedynie za TV w pokoju 90 zł za turnus 21 dni od pokoju :kwiat: ale oczywiście to nie jest obowiązkowe.W świetlicy-klubie kuracjusza jest odbiornik telewizyjny ogólnodostępny.
Jedziesz może z kardiologii? Kiedy złożyłas wniosek w NFZ-ie?
ODPOWIEDZ