Wysowa-Zdrój nfz 02.09.2016

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
mary jo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2409
Na forum od: 13 mar 2015 22:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wysowa-Zdrój nfz 02.09.2016

Post autor: mary jo »

:) :kwiat:
Dobrej nocy.
emilia263
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 12 cze 2016 16:45

Re: Wysowa-Zdrój nfz 02.09.2016

Post autor: emilia263 »

no dobra...to ja wrócę troszkę do konkretów,bo kto był ten wie a ja się chętnie dowiem...czy: jest wieczorek zapoznawczy? :) może będzie ognisko to muszę wziąć coś na komary :roll: :lol: jest biblioteka? hmmm..jeszcze nie napisał nikt kto by jechał do Wysowej w tym samym terminie co ja...czy to oznacza,że cały ten spokój i ciszę będę miała tylko dla siebie? :lol:
emilia263
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 12 cze 2016 16:45

Re: Wysowa-Zdrój nfz 02.09.2016

Post autor: emilia263 »

już doczytałam,że biblioteka jest ;) Janusz...ty na pewno wiesz ile czasu jedzie ten bus O 13.00 z Krakowa do Wysowej :) bo już zaczynam się martwić na zapas...mam być na 14.00 :roll:
Awatar użytkownika
ania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 277
Na forum od: 07 kwie 2013 09:29
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa-Zdrój nfz 02.09.2016

Post autor: ania »

Emilia :kwiat:
Biblioteka , jak doczytałaś , jest. Wieczorek zapoznawczy i pożegnalny był zorganizowany . ;) W tzw. międzyczasie była jeszcze jedna potańcówka i na tym koniec. Owszem w kawiarni codziennie gra muzyka mechaniczna Każdy mógł " grzebać" w komputerze i włączyć muzykę jaką lubi. Niestety tancerzy było zawsze mało , dosłownie kilka par. Są rowery, można wypożyczyć,ale jesli stan techniczny jest nadal taki jak 3lata temu to nie radzę :roll: Jeden raz mieliśmy ognisko z góralami ( było bardzo sympatyczne). Możesz skorzystac w proponowanych wycieczek.Poza tym wszędzie pod górę ( najpierw jest z góry ) :D . Dasz radę wytrzymać ;) Pozdrawiam
emilia263
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 12 cze 2016 16:45

Re: Wysowa-Zdrój nfz 02.09.2016

Post autor: emilia263 »

Aniu,dziękuję za szczerą opinię :)
forumowicz

Re: Wysowa-Zdrój nfz 02.09.2016

Post autor: forumowicz »

Witam :) :kwiat:
Ania trochę straszy ale się nie przejmuj :) Ona jest bardziej ....rozrywkowa :roll: :lol: :lol: ....Ania wiesz że to ;) :kwiat:
Emilia nie musisz być tak punktualnie .ludzie będą się zjeżdżać cały dzień a jak nie zdążysz na obiadek to od razu kieruj kroki do jednej z karczm ,super jedzonko ,bądz idąc przez park w ośrodku Cztery Pory Roku świetne pierogi o różnych wymiarach ,pizza także bardzo dobra .
Autobus jedzie ponad 3,5 godziny tak że będziesz przed 17 ale jest inna możliwość o której wspominała Marysia ,tyle że trzeba wysiąść w Ropie i praktycznie stoisz przy drodze .
Natomiast jeśli będziesz wcześniej w Krakowie to jedz do Gorlic ,autobusy są często ,trochę nadrobisz drogi ale z kolei w Gorlicach przyjedziesz na dworzec i stamtąd także często jeżdżą busy do Wysowej (przewożnik Voyager).
W każdym ośrodku są wieczorki zapoznawcze i tak jak pisała Ania codziennie gra muzyka więc z tańcami nie ma problemu ,polecam jednak kawiarnię w Instytucie Zdrowia Człowieka ,mała ale taka z klimatem :)
A tak nawiasem mówiąc to do którego ośrodka jedziesz bo albo przeoczyłem albo nie pisałaś :?:
A potem już tylko spacery ,sporo organizowanych wycieczek ,można bez problemu podpiąć się pod inny ośrodek .
Nie bój się tego pierwszego razu ;) to na prawdę nie boli i wierzę że będziesz zadowolona :)
Oczywiście zawsze wszystko zależy od nas samych ale na pewno znajda się fajni i sympatyczni ludzie :)
Trochę czasu Ci zostało więc może ktoś się tu jeszcze pojawi i uda Ci się z kimś wcześniej się umówić :)
Aha jeszcze jedno w Biawenie i Gliniku są baseny co prawda małe bo służą głownie do rehabilitacji ale za to w Parku jest duży basen i bez problemu można korzystać .
Ja osobiście Ci zazdroszczę :roll: ale w tym roku mam trochę inne plany :roll: co nie oznacza że cały czas myślę kiedy pojadę znowu do Wysowej :D
Pozdrawiam serdecznie :) :kwiat:
emilia263
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 12 cze 2016 16:45

Re: Wysowa-Zdrój nfz 02.09.2016

Post autor: emilia263 »

Januszku...i ten cały esej tylko dla mnie? :oops: :D dziękuję. wszystkie Twoje rady wezmę sobie do serca i będę się świetnie bawić! ;) no i leczyć oczywiście :P Jadę do Biaweny,już widziałam wszystkie filmiki i fotki z tego cudnego miejsca i bardzo mi się podoba...uważam,że jak na mój pierwszy raz,to trafiłam bardzo dobrze :) Pozdrawiam
forumowicz

Re: Wysowa-Zdrój nfz 02.09.2016

Post autor: forumowicz »

Emilia :)
No widzisz jak działa na mnie Wysowa :lol: :lol:
Sprawia mi przyjemność że mogę w minimalny sposób pomóc tym którzy tam jadą :)
Do września jeszcze trochę czasu ale już dzisiaj wierzę że po powrocie wystawisz super ocenę :D
Pozdrawiam i jak masz jakieś pytania służę pomocą :) :kwiat:
emilia263
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 12 cze 2016 16:45

Re: Wysowa-Zdrój nfz 02.09.2016

Post autor: emilia263 »

temat jakby przycichł..., więc mu troszkę pomogę ;) wyjazd coraz bliżej...im więcej o tym myślę tym większa robi się walizka :lol: podróż już obcykana i jeśli ktoś się chce dołączyć to będzie fajnie a jeśli nie to książkę wezmę :roll: Januszku,bardzo Ci dziękuje za wszystkie rady...jesteś wielki :) oczywiście po powrocie zdam szczegółowa relację...mam nadzieję,że popartą chociaż kilkoma fotkami,bo fotograf ze mnie żaden :D hmmm...może nawet będę robiła notatki :lol:
forumowicz

Re: Wysowa-Zdrój nfz 02.09.2016

Post autor: forumowicz »

Emilia :kwiat: Twój entuzjazm bardzo mnie cieszy :) jak ja lubię ludzi którzy tam jadą :) :kwiat:
No nie powiem żebym nie zazdrościł :roll: ale ja sobie to na pewno odbiję :D
Książkę się super czyta tak zaraz z rana w parku na ławeczce ;) zresztą do południa wszyscy zabiegani więc jest to super pora na takie spotkanie z własnymi myślami :roll:
tak teraz piszę i ślinka mi leci jak pomyślę o żarełku w karczmie :roll: :lol: :lol:

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam serdecznie :) :kwiat:
ODPOWIEDZ