Co zabrać do sanatorium

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Elinka5+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 282
Na forum od: 16 lut 2015 19:55
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Elinka5+ »

Czy ktoś wysyłał paczkę do sanatorium Kujawiak w Inowrocławiu? :?: :?: :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
aniag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1055
Na forum od: 01 mar 2014 16:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: aniag »

ja bylam dzis na poczcie dowiedzialam sie ze paczka ok 20 kg ,ok 20 zl i idzie jeden dzien ,no i super ,poczte mam pod noskiem wiec niemam problemu,tylko zeby w sanatorium sie nie krzywili :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: malgorzatas »

Aniu :kwiat: na pewno nie...ale zadzwoń do nich i upoważni do odbioru paczki...życzę powodzenia i udanych zabiegów :)
Bagaż nadaj tez w drugą stronę..

Gośka
Awatar użytkownika
Magi
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 11 lip 2014 01:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Magi »

Paczkę kurierem można nadać z domu wychodząc tylko przed drzwi .
To samo z sanatorium . Kurier odbiera bezpośrednio z ośrodka. Najlepiej nadać po prostu walizkę / jak w samolocie/
Moja koleżanka tak zrobiła i jakież były spojrzenia zazdrości innych, gdy wytaczali się z budynku z ogromnymi bagażami a ona miała tylko malutką torbę jak na fitness.
Z innej strony można się nieźle podkurować w takim sanatorium a potem zepsuć wszystko ciągnąc za sobą ciężkie bagaże po dworcach schodach i dziurawych chodnikach...
Niech żyją kurierzy... :roll:
Awatar użytkownika
aniag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1055
Na forum od: 01 mar 2014 16:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: aniag »

Magi ale jak nadajesz z sanatorium musisz miec chyba w co ja zapakowac.czy pakujesz w jakus papier? Czy np moze byc taki duzy worek foliowy? Kurcze poradzcie bo niewiem
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: asia13 »

No własnie jak jest z tymi wysyłkami?Można wysłać walizkę czy trzeba pakować?
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: malgorzatas »

Walizka musi być zapakowana w papier albo w folię..zrobisz to sama na poczcie.chyba że kurier przyjedzie po paczkę do domu to wtedy oni na miejscu to zrobią za ciebie
ale kwitek nadania i tak trzeba wypisać to jest niezbędny formularz...pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Suzen »

Magi pisze: Z innej strony można się nieźle podkurować w takim sanatorium a potem zepsuć wszystko ciągnąc za sobą ciężkie bagaże po dworcach schodach i dziurawych chodnikach...
Magi masz 100% rację.Dźwigać ciężkie walizki i kręgosłup boli.Należy "oszczędzać się",przede wszystkim dbać o swoje zdrowie.
...i nie zmarnować tak szybko odbytej rehabilitacji. :)
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Leon43 »

Proszę tylko do walizki nie wkładać płynów odżywczych czyli nalewek bo mogą się stluc albo i wyparowac. Kurierzy czasem rzucają paczkami. Mi kiedyś przywiózł paczkę to taka była brudna jakby gdzieś obok kartofli leżała :)
Awatar użytkownika
Elinka5+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 282
Na forum od: 16 lut 2015 19:55
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Elinka5+ »

Kiedyś koleżanka mieszkała w sanatorium z panią, której zginął bagaż poczczas jazdy busem .Ktoś po prostu pomiędzy przystankami zabrał Jej bagaż . :shock:
Kuracjuszki z pokoi obok podarowaly Jej trochę rzeczy ,bo nie miała kompletnie nic oprócz rzeczy w torebce.
Dlatego trzeba mieć "oko" na swój bagaż. To było kilka lat temu ,teraz może są jakieś zabezpieczenia :?: .......nie wiem....
ODPOWIEDZ