osrodek hutni szczawnica opinie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
adamo34
Posty: 3
Na forum od: 30 lip 2014 19:20

osrodek hutni szczawnica opinie

Post autor: adamo34 »

witam wszystkich dostalem skierowanie z zus na rehabilitacje do osrodka hutnik szczawnica,mam pytanie czy ktos byl w tym osrodku?jak z rehabilitacja i,mam 34 lata jest tam co robic :? termin 07.09.14
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: osrodek hutni szczawnica opinie

Post autor: Lewek »

adamo34 pisze:witam wszystkich dostalem skierowanie z zus na rehabilitacje do osrodka hutnik szczawnica,mam pytanie czy ktos byl w tym osrodku?jak z rehabilitacja i,mam 34 lata jest tam co robic :? termin 07.09.14
Witam Nowego Forumowicza :kwiat: W Hutniku w Szczawnicy byłam w październiku 2012 roku. Warunki turystyczne, łózka, obszerne szafy, szafki nad łóżkami, lampki nocne, radio. Ja mieszkałam w pokoju 2 - osobowym, łazienka w pokoju, duży taras z pięknym widokiem :D Ośrodek duży, chyba największy w Szczawnicy, mnóstwo ludzi. Zabiegi super, rehabilitanci wspaniali, basen w Budowlanych, ok. 10 min. spacerkiem. W budynku 3 windy, stół do tenisa stołowego, wf ( najlepiej chodzi do 2 pietra). Jeśli ktoś nie ma własnego sprzętu , to jest w recepcji dostępny ( chyba 3 kompy , wtedy 3 zł za godz. ), kawiarnia i tańce na miejscu. Zapewniam Cię, że nie będziesz się nudził. Mnóstwo pięknych miejsc do spacerów, przepiękne szlaki górskie, wspaniałe ścieżki rowerowe, tańce w kilku miejscach, basen w Budowlanych taki do pływania, można wykupić karnet. Fajne wycieczki organizowane przez lokalne biuro podróży, bezpłatne po mieście . Sama Szczawnica piękna, mnóstwo miejsc, gdzie można spacerować, posiedzieć na ławce i napawać się pięknem przyrody. Na moim turnusie było sporo osób w Twoim wieku :D Nie powinieneś się nudzić. Aha , jedzenie rewelacyjne, ja byłam zachwycona rozmaitymi posiłkami. Jeśli masz jakieś pytania, pytaj , ja chętnie odpowiem. Byłam w Szczawnicy kilka razy i za każdym razem jestem nią oczarowana. Życzę miłego pobytu, super zabiegów i rewelacyjnego towarzystwa. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: osrodek hutni szczawnica opinie

Post autor: Lewek »

Zapomniałam Ci napisać, że jak Ci się uda to trafisz na przepiękne przebarwienia liści, byłam w tym samym terminie :D Sukcesywnie wklejam fotki, zapraszam na wątek uzdrowiska i Szczawnica w obiektywnie kuracjusza. tam Forumowicze wklejają swoje zdjęcia. Pytaj się o wszystko co Cię interesuje, postaram się udzielić wyczerpujących odpowiedzi :D
adamo34
Posty: 3
Na forum od: 30 lip 2014 19:20

Re: osrodek hutni szczawnica opinie

Post autor: adamo34 »

dzieki za odpowiedz,malo jest opini na temat hutnika i kilka niestety negatywnych :oops:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: osrodek hutni szczawnica opinie

Post autor: Lewek »

Wszystko zależy od oczekiwań, podobno miał być tam remont w 2013 r , więc myślę, że warunki lokalowe się poprawiły. Dla mnie był to pierwszy pobyt w sanatorium, ale wrażenia pozostały wspaniałe. Zeszłam mnóstwo ścieżek, przeszłam wszystkie możliwe szlaki ( uwielbiam górskie wycieczki) , zaliczyłam parę knajpek, a co najważniejsze pobyt w sanatorium przyczynił się znacznie do poprawy zdrowia. Tego Ci życzę z całego serca :serce:
Alutka2308
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 28 lip 2014 11:50
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: osrodek hutni szczawnica opinie

Post autor: Alutka2308 »

Witam. Słyszałam, że tam jest pięknie i całkiem fajnie jak chcesz to napisz a prześlę Ci opisy osoby która kilka dni temu z stamtąd wróciła. [email].PL
Ja też tam jadę.
krawat w grochy
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 20 wrz 2013 10:41

Re: osrodek hutni szczawnica opinie

Post autor: krawat w grochy »

Zus w przypływie dobroci i mnie wysyła do hutnika, wiec proszę o opinie o tym ośrodku. Głownie interesuje mnie czy istnieje możliwość zakwaterowania w jedynce. Dzwoniąc na recepcje dowiedziałem się że jedynki są tylko 4 i nie można rezerwować. Czytając niektóre opinie troszeczkę się wystraszyłem ponieważ, były tam zawarte informacje informujące, że nie wszystkie pokoje wyposażone są w pełen węzeł sanitarny i trzeba biegać za potrzebą na korytarz...Proszę o opinie osób które korzystały z uroków hutnika. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: osrodek hutni szczawnica opinie

Post autor: Lewek »

krawat w grochy pisze:Zus w przypływie dobroci i mnie wysyła do hutnika, wiec proszę o opinie o tym ośrodku. Głownie interesuje mnie czy istnieje możliwość zakwaterowania w jedynce. Dzwoniąc na recepcje dowiedziałem się że jedynki są tylko 4 i nie można rezerwować. Czytając niektóre opinie troszeczkę się wystraszyłem ponieważ, były tam zawarte informacje informujące, że nie wszystkie pokoje wyposażone są w pełen węzeł sanitarny i trzeba biegać za potrzebą na korytarz...Proszę o opinie osób które korzystały z uroków hutnika. Pozdrawiam

To fakt, nie wszystkie pokoje są wyposażone w węzeł sanitarny. Najlepiej przyjechać raniutko, wtedy jest szansa na lepszy pokój. Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku i pomocnych zabiegów w pięknej Szczawnicy :kwiat:
ena1969
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 04 kwie 2013 13:00
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: osrodek hutni szczawnica opinie

Post autor: ena1969 »

Lepiej nie mogło ci się trafić. Szczawnicą określana jest polską Szwajcarią. Aż zazdroszczę.
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: osrodek hutni szczawnica opinie

Post autor: asia13 »

adamo34 pisze:witam wszystkich dostalem skierowanie z zus na rehabilitacje do osrodka hutnik szczawnica,mam pytanie czy ktos byl w tym osrodku?jak z rehabilitacja i,mam 34 lata jest tam co robic :? termin 07.09.14
Szczawnica jest piekna.Lepiej nie mogles trafic :D Wlasnie wrocilam z Hutnika .Bylam na turnusie rehabilitacyjnym ,ale byl ze mna turnus z ZUS.Budynek jest w trakcie remontu caly czas trwaja tam jakies prace ale nie jest to zbyt uciazliwe.ZUS byl zakwaterowany od 2 do 5 pietra.Wyzej prywatni i turnusy PEFRON.Ja mieszkalam na 10 pietrze.Widoki super.Napewno nie bedziesz sie tam nudzic.Szczawnica piekna.Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ