Krynica Zdrój - 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Re: Krynica Zdrój - 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: danka »

Witam!Niedawno wróciłam z turnusu sanatoryjnego i miałam przyjemność przebywać w Sanatorium Wojskowym.Jest to moje pierwsze sanatorium,które miało na miejscu całą bazę zabiegową.Zabiegi są na wysokim poziomie.Obsługa bardzo miła co zasługuje na moje uznanie i szacunek.Niedopuszczalne jest jednak to,że kuracjusze,którzy przyjeżdżają z odległych okolic Polski muszą czekać na wejście do pokoju do godziny 14/chyba,że zapłacą 25 zł i klucz dostają do ręki/.Ogólnie atmosfera była bardzo miła.Polecam to Sanatorium i serdecznie wszystkich pozdrawiam.
GIOVANNA
Posty: 1
Na forum od: 06 cze 2011 15:26

Re: Krynica Zdrój - 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: GIOVANNA »

JESTEM W TYM NIBY SANATORIUM.KOSZMAR!WIERCĄ KUJĄ BURZĄ KURZĄ.PRZENOSZĄ KURACJUSZY Z POKOJU DO POKOJU,WINDY CO CHWILA SIE PSUJĄ!SZEF SANATORIUM (ALBO SZEFOWA)NIE ZNANY(A)WINDY CHODZA JAK CZOŁG!NO I PŁACIĆ TRZEBA ZA CZAJNIK,TELEWIZOR RADIO I NAJWAŻNIEJSZE ZA KLIMATYCZNE(KAŻDY ZAPLACI O JEDEN DZIEŃ WIĘCEJ-ALE JAKIŚ PRAWNIK JUŻ TYM SIĘ ZAJĄŁ :)-OPŁĄTA KLIMATYCZNĄ.NIGDY WIECEJ TEGO SANATORIUM NIE MAM ZAMIARU ODWIEDZAĆ.NIE POLECAM
krysta11
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 29 maja 2011 15:07

Re: Krynica Zdrój - 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: krysta11 »

hmm! mam nadzieję , ze od 24.07. będzie lepiej .... pozdrawiam :)
Karena05
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 11 lip 2012 10:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Krynica Zdrój - 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Karena05 »

20 Szpital Wojskowy Krynica super bardzo polecam , wszystko jest ok
ODPOWIEDZ