Krynica Zdrój Continental

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
NNikka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 44
Na forum od: 08 paź 2014 22:45
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: NNikka »

Wybieram się z Łodzi do sanatorium Continental 13 listopada 2014 roku, mam wolne miejsca w samochodzie :)
Awatar użytkownika
NNikka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 44
Na forum od: 08 paź 2014 22:45
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: NNikka »

Continental mimo paru wad to ogólnie niezłe sanatorium, po pierwsze wszystkie zabiegi, łącznie z basenem są na miejscu, grota solna i wiele dodatkowych atrakcji :)
Panie rehabilitantki bardzo miłe, basen nowy i czyściutki, niestety w przebieralni całkowity brak intymności. Jedzenie słabe, malutkie porcje i ciągle marchewka do obiadu, jednego dnia surowa, drugiego gotowana.. da się przeżyć ale brak warzyw jest odczuwalny ;) Pokoje w normie, czyste i w większości wyremontowane. Dla mnie poważnym problemem jest brak sieci w-f, sieć dostępna jest tylko na poziomie 0 i 1 w dodatku nie ma na tych pietrach stolików przy których można byłoby z tego internetu korzystać. Jest przy recepcji jeden archaiczny stacjonarny komputer na 200 osób przebywających w sanatorium. Dyrekcja chyba zapomniała który mamy rok i że internet to teraz norma taka jak ręczniki w pokojach. Ogólnie mimo wad polecam pobyt :)
irechi
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 02 lut 2012 14:09

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: irechi »

Potwierdzam wypowiedź mojej przedmówczyni tylko odnośnie pokoi to nie wiem ja bym nie chwaliła . Mi się trafiła dwójka niestety z XX w.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: malgorzatas »

Witaj irechi :kwiat: ja też miałam pokój z XX wieku...ale dałam radę ;) pokoje są systematycznie remontowane..od góry...pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
NNikka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 44
Na forum od: 08 paź 2014 22:45
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: NNikka »

Też słyszałam, że pokoje są różne i że w tych starych nieco.. śmierdzi. Na szczęście mieszkam na 6 pietrze i mam już odnowiony pokój, głównie chodzi o zmianę starego parkietu na panele i remont łazienki. Wygrałam natomiast batalię o stoliki ;) przy recepcji stoją dwa stanowiska dla ludzi z laptopami :)
poterr11
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 16 sie 2009 17:40

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: poterr11 »

Byłam tam w październiku 2011r. Warunki mieszkaniowe nie są zachwycające, ale wszystko co potrzeba jest na miejscu. Były nawet telefony w pokojach. Jest gdzie połazić, zabawić się. Jedynym mankamentem warunkow mieszkaniowych, to było zimno w pokojach... i większość turnusu się pochorowało przez to. Natomiast baza zabiegowa jest fatalna, i jest syfiaście... nadrabianie personelu grzecznością jedynie co było ok. Kuchnia nawet była niezła. Może nie jakoś z fantazją, ale nie narzekam, Na diecie jadłam dość smacznie i wystarczało całkowicie, oprócz tego schudłam 4 kilo bez wysilku szczególnego. Nic nie dokupywałam do podjadania oprucz jabłek, pomidorów i owoców i to niewiele. A ja do jedzenia jestem francuzki piesiek :D ;)
faxon
Posty: 2
Na forum od: 04 lut 2015 13:46

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: faxon »

Wybieram się z Legnicy A4 do sanatorium Continental 13 lutego 2015 roku, mam wolne miejsca w samochodzie :)
502602501
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: malgorzatas »

Witaj fason :kwiat: fajne sanatorium gratuluję..piękna miejscowość Krynica :serce:
przyjemnego pobytu...udanych zabiegów...i szczęśliwej podróży

Gosia
Awatar użytkownika
grzynia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 20 gru 2010 23:06
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: grzynia »

Witam. Jadę od 16.02.2015r. do MSWiA Continental. Ciesze sie, że zabiegi w tym sanatorium sa chwalone. Dla mnie to najważniejsze. Pozdrawiam wszystkich. :P
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: malgorzatas »

Na zabiegi ani na rehabilitację nie będziesz narzekać...jest basen po remoncie...miłego pobytu w Krynicy...która o tej porze jest przepiękna..pozdrawiam i szczęśliwej drogi
ODPOWIEDZ