Krynica Zdrój Continental

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
grzynia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 20 gru 2010 23:06
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: grzynia »

:P Będzie dobrze.
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: basiat »

Grzynia, na pewno będzie dobrze. Krynica, jak pisała Gosia, jest piekna. Bierz pokój gdzieś wyżej... będziesz miała piękne widoki, no i po remoncie....
Najważniejsze, że wszystkie zabiegi masz na miejscu łącznie z basenem.W centrum, wszędzie blisko.
Zazdroszczę- milo wspominam Krynicę. Spojrzyj w kierunku Wojskowego i pozdrów ode mnie :D
Dobrej kuracji i wypoczynku życzę :kwiat:
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: Bietka »

Trochę wyłamię się z zachwytu nad wspaniałymi zabiegami w Continentalu. Owszem nie jest najgorzej, wszystko na miejscu ( a które sanatorium w Krynicy nie ma wszystkiego na miejscu), basen. Niestety gdy w kwietniu ub. roku przyjechałam jako tzw. druga tura turnusu nie było już lasera. masaży basen tylko 3 razy na turnus, komora płatna, zbiegi rozsiane po całym dniu.. Nie mogę więc powiedzieć, że zabiegi są wspaniałe. Na pewno dużo im do Sanatorium Wojskowego a i dużo do wielu innych sanatoriów które odwiedziłam ( np. Horyniec czy Busko).Mimo to i ciągnącego się ponad 11 lat remontu pokoi ( te pierwsze już są do remontu) Krynica jest piękna szczególnie latem a i zimą też.
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
grzynia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 20 gru 2010 23:06
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: grzynia »

Dziękuję basiat.... tak się postaram zrobić... może się uda dostać pokoik po remontku ale tak naprawdę to mało ważne... nastawiam się na to, że musi być super. Byłam w ekskluzywnym sanatorium jakim jest Arka w Kołobrzegu i w Leśniku w Sopocie, który totalnie mnie zaskoczył - pobyt tam był totalną porażką a nie jestem wymagająca. Myślę więc nie może być już gorzej a musi być tylko lepiej...i będzie!!! Pozdrawiam forumowiczów i trzymajcie kciuki.



l
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: basiat »

Trzymamy Grzynia :kwiat:
Myślę, że będziesz bardziej zadowolona niż z Leśnika. :serce:
tedi
Posty: 4
Na forum od: 20 mar 2015 18:22
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: tedi »

Witam, wiadome że nie każdemu uda się dogodzić we wszystkim podczas takiego pobytu sanatoryjnego... spędziłem w tym budynku bardzo miłe 3 tygodnie, pokoje może nie są zbyt przyjemne, ale są wyposażone tak, że niczego nie brakuje, miałem pokój na 5 piętrze z widokiem na "Lwigród", trafiłem na piękną słoneczną pogodę. Co do stołówki też nie ma co wybrzydzać w końcu ktoś to dla nas gotuje i podstawia pod nos. Jedzonko w porządku. I najważniejsze, jeżeli chodzi o zabiegi: Baza przecudowna, pozwolę sobie zaraz imiennie podziękować większość personelu za bardzo miłą obsługę:
-kierownikowi bazy P.Januszowi za prowadzenie mi gimnastyki indywidualnej, ćw bardzo dokładnie i bóle zdecydowanie ustąpiły
-P.Kasi z basenu za rewelacyjną gimnastykę w basenie
-P.Kasi z bazy (modelki) za przecudowny uśmiech na twarzy i profesjonalnie szybko i zgrabną obsługę wykonywania zabiegów
-P.Jarkowi za wyśmienicie wykonany masaż klasyczny
-P.Edytce, która zawsze robiła co mogła, aby mi pomóc

i wielu wielu innych, wszystkim bardzo dziękuję, na pewno jeszcze kiedyś prztyjadę do Continentala
Wszystkim innym serdecznie polecam :))
basiaG
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 14 sty 2013 22:05

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: basiaG »

Witajcie 8-) Czy może wiecie, do którego piętra wyremontowano Continental :?:
Ilonka1984
Posty: 3
Na forum od: 12 lis 2015 17:49
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: Ilonka1984 »

Witam. Czy jedzie może ktoś do sanatorium Continental Krynica Zdrój na turnus od 16 listopada?
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: malgorzatas »

Ilonko :kwiat: witaj na forum...gratuluję przydziału i nawet jakby nikt nie jechał z forum co Continentala to tam znajdziesz towarzystwo.
nie wszyscy się logują ...a tez nie wszyscy piszą że jadą...więc spokojnie...
to fajne sanatorium...wszystko masz na miejscu...nigdzie nie chodzisz...w centrum Krynicy...będziesz zadowolona czego Tobie życzę...Gosia
Zostało Tobie parę dni...więc się pakuj...i w drogę ;)
Ilonka1984
Posty: 3
Na forum od: 12 lis 2015 17:49
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: Ilonka1984 »

Witaj Małgosiu. Z tym pakowanim jestem na bakier, nie mam pojęcia co mam zabrać i wiele innych dylematów, ale dziękuję za ciepłe słowa.
ODPOWIEDZ