Krynica Zdrój Continental

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Hania
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 171
Na forum od: 19 kwie 2012 12:45
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: Hania »

Witam
Pozdrawiam wszystkich.
Elu jak Twój pobyt w Continentalu. Mój bardzo udany.
Jak możesz to napisz
Hania
kolega
Posty: 1
Na forum od: 10 paź 2012 14:52

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: kolega »

Jadę 22. 10. 2012 na turnus do Krynicy - Zdrój, jadę busem 9 osobowym z Tomaszowa Maz mogę zabrać 8 osób chętnych zapraszam mogą być z łodzi Piotrkowa okolic, zapraszam bliższych informacji udzielę tel 691878673 po turnusie gwarantuje powrót wygodnie i szybko
eemi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 13 sty 2013 11:41

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: eemi »

Witam ! Prosze napiszcie mi co nalezy zabrac ze soba ,jakie rzeczy sa niezbedne .Jade 13.02.13r. pierwszy raz i dlatego tez potrzebuje pomocy .Mam tez prosbe moze ktos byl nie dawno w Krynicy (Coninental) i moze napisze mi jak tam jest.Dziekuje ;)
forumowicz

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: forumowicz »

Witaj Emmi ,jeśli chodzi o Continental ,to jest to jeden z najlepszych obiektów sanatoryjnych w Krynicy .Trafiłaś cudnie.Wiem ,że sa pokoje o róznym standardzie widziałam 1 i 3 wierz mi rózny standard.Ale ok.
Byłam prywatnie a to nieco zmienia pewne relacje,ale staraj sie pytac o wygodny dobry pokój.Może ktos w tej kwestii ,Tobie podpowie.
Natomiast w kwestii ubrań to tak jak byś jechała na wczasy ;) ,uzupełnij ubranka o kostium kapielowy itd poniewaz jest tam basen,oraz o wygodny dres i butki do ćwiczeń na sali,poniewaz możesz mieć zleconą gimnastyke .Zadzwoń i zapytaj w recepcji ,czy są ręczniki ,w pokoju ,suszarka do włosów w łazience.
Jedziesz chyba na 21 dni :roll: to oczywiscie nie będziesz robiła wielkiego prania :lol: więc to przekłada sie na ilośc ubrań.Butki wygodne do tańców ,kiecusię ;) :) Reszta to Twoje upodobania.Continental jest położony w samym centrum ,to wszystko dokupisz jak by co.Bierz zatem dobry humor ,worek pieniedzy i w droge.
W sensie pozytywnym ,bardzo Tobie zazdroszczę ,byłam 3 razy :lol: nie wykluczone ,że pokuszę się kiedyś na powrót ..sentymentalny też... :oops:
Miłego pobytu ,super odpoczynku życzę .
Napisz po powrocie czy spełniły sie Twoje oczekiwania.
Pozdrawiam cieplo :)
eemi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 13 sty 2013 11:41

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: eemi »

Bardzo Ci dziękuję jestem bardzo zadowolona, że nieźle trafiłam . Czekałam dość długo ale cieszę że jadę tam właśnie , a jeszcze w tak dobrym okresie w góry zimą ;) . Bardzo mi pomogłaś i napewno odezwę się po powrocie :)
forumowicz

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: forumowicz »

Eemi cała przyjemność po mojej stronie .Jeśli będziesz miała pytanka pytaj. :) :)
Miłego wieczoru :)
eemi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 13 sty 2013 11:41

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: eemi »

Do kruszynki zapomniałam dodać ,iż ucieszyłam się faktem potańcowania i nie ukrywam że bardzo lubię tańczyć i w ten sposób się relaksuję.Pozdrawiam serdecznie!!!
forumowicz

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: forumowicz »

W Krynicy odwiedzisz ,parę fajnych miejsc .Fajnie cudny okres piękna część Polski .Powodzonka :)
Hania
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 171
Na forum od: 19 kwie 2012 12:45
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: Hania »

Witam
Zgadzam się z Kruszynka , że w Krynicy jest kilka fajnych miejsc w których można przyjemnie spędzić czas, a jeszcze jak trafisz fajne towarzystwo to nie obejrzysz się a już będziesz wracać do domu.Przepięna miejscowość z fajnym klimatem no i ta pora - zima w górach to przepiękny czas
Przyjemnego pobytu i miłego spędzenia wolnego czasu.
Pozdrawiam
Hania
jagoda63-63
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 05 lut 2011 18:17

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: jagoda63-63 »

witam,
Jadę do Continental 21.06.13 bardzo prosze podpowiedziec cóz trzeba zrobić aby być przynajmniej zakotwiczyć sie w pokoju 2-osobowym bo z tego co wiem na jedynkę nie mam szans Mam 51 lat,jestem z W-wy i lubię ludzi,
Wszystkich tych co byli ,tych co są,oraz tych co będą pozdrawiam
Jagoda
ODPOWIEDZ