Sanatorium Agat Cieplice Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Sanatorium Agat Cieplice Zdrój

Post autor: forumowicz »

Na dzień dzisiejszy wersja cenowa....baseny , sauny 1,5 25pln.A jak będzie to myślę że po otwarciu się wyjaśni,bo mi też coś drogo się wydaje.No i w sumie nie każdy chce korzystać z saun a li tylko z basenów.Taka informacja padła na spotkaniu z reporterami,ale było dopowiedziane ,,prawdopodobnie,,wiec bądźmy dobrej myśli :D :D
stopek
Posty: 1
Na forum od: 30 sty 2014 11:02

Re: Sanatorium Agat Cieplice Zdrój

Post autor: stopek »

3 dorosłe osoby
pobyt prywatny
zima 2013

O b s ł u g a :
w r e c e p c j i - uczynne , sympatyczne panie . Byłoby milutko . Gdyby nie najstarsza(?) z ich zespołu . W roli rozeźlonego kaprala w spódnicy na musztrze . „czekajcie , siadajcie , stójcie ".Arogancko , opryskliwie .
w s t o ł ó w c e - podobnie , z wyjątkiem zawziętej , wiecznie skwaszonej , zawsze na „ NIE „ jednej kelnerki .
w g a b i n e t a ch zabiegowych - na szczęście tylko 2 przelotne kontakty ze specjalistkami od czegoś tam . Opryskliwe , nadęte , nieuprzejme .
D i e t e t y c z k a - radzimy omijać z daleka . Nieprzystępna , napuszona , również z urzędu na „ NIE „ .
W y ż y w i e n i e - smaczne , czysto podane , przyzwoite .Pieczywo wprost rewelacyjne . Z a w s z e .Dobry kucharz .
C z y s t o ś ć - co 2 dni , w naszej obecności ( pokoje 1,2,3 –osobowe ) , namiastki sprzątania . Odkurzaczem tylko ścieżka środkiem . Taka sama na mokro mopem . Maźnięty sedes , umywalka , ekran TV . Czas akcji 5 – 7 minut . W kabinach natryskowych , fugi płytek ściennych nie tknięte ścierką od czasu ich
budowy .
J a s k i n i a s o l n a - w założeniu niby miejsce słodkiego relaksu , medytacji . W praktyce – targowisko ploteczek , śmiechu . I mocnych wrażeń także .W postaci ryku okrętowej syreny , huku piorunów burzy z taśmy .Prawdziwa rozkosz . Dla VIP-ów i obcokrajowców ( jeśli się nie przegapi ) , dodatkowe
efekty świetlne . Dla gawiedzi miejscowej już nie .
W i n d y _ przerażający ,jak wyrok śmierci ,głos spikerki .
P o d s u m o w a n i e :
Jeden z niewielu już na szczęście skansenów . Który za sprawą kilku nadgorliwych „ kaprali w spódnicach " przypomina epokę siermiężnych wczasów FWP . Gdzie nikt za nami nie tęskni , gdzie jesteśmy intruzami . Motywacji do zmiany dziwacznego „ folkloru „ na lepsze” żadnej . Bo i po co ?
Skoro NFZ i tak zapełni pokoje schorowanymi pacjentami . Którzy pokornie , bez szemrania będą wdzięczni za wyróżnienie ich darmowym skierowaniem do Agatu .
Awatar użytkownika
agat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 08 mar 2012 22:07
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Sanatorium Agat Cieplice Zdrój

Post autor: agat »

Stopek :shock:
...jeszcze takiego malkontenta jak ty to nie widziałam. Wszystko na nie. :roll:
Recepcjonistka be, rehabilitantki be, kelnerki be, sprzątaczki be,winda be, grota be, współkuracjusze be...
Dla takich osób jak ty chyba jeszcze nie ma w Polsce ośrodków a może nie tylko w Polsce.
Ja byłam w Agacie trzy razy i to zarówno z NFZ jak i prywatnie i jestem bardzo zadowolona zarówno z samego sanatorium, obsługi jak i okolicy. :D

życzę choć trochę lepszego nastawienia do otoczenia :kwiat:
Awatar użytkownika
turystyk
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 19 sty 2014 17:39
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Agat Cieplice Zdrój

Post autor: turystyk »

:roll: witam,skad taka rozbierznosc w opini . jak wiemy kazdy ma prawo do wlasnego zdania i wypowiadania sie na ten temat ale dobrze byloby aby bylo robione to w sposob rzetelny i prawdziwy. jest tak i bedzie ze zawsze ktos jest bardziej zadowolony a ktos mniej i to w prawie kazdym uzdrowisku .Mam nadzieje ze "STOPEK" sie myli , i przyszli kuracjusze nie psujcie sobie samopoczucia(to taki apel :D :D ) ja narazie podzielam zdanie "agat" w powyzszym tekscie. Nie bylem ale za to bende sie kurowal za 20 dni w tym uzdrowisku wiec postaram sie napisac takze wlasna opinie. Jade i jestem pozytywnie nastawiony :) miedzyinnymi dzieki"agat' :kwiat: .dzieki za opinie i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
agat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 08 mar 2012 22:07
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Sanatorium Agat Cieplice Zdrój

Post autor: agat »

Turystyk 8-)
Życzę miłego wypoczynku, efektywnej kuracji, super współlokatora/ów jeśli będziesz w pokoju wieloosobowym(2,3), pogody i to zarówno na dworze jak i pogody ducha.

pozdrawiam :) :)
wiesiawitkowska
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 15 gru 2013 10:22
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Agat Cieplice Zdrój

Post autor: wiesiawitkowska »

Sanatorium Agat pod każdym względem super gorąca polecam, opieka medyczna jak i zabiegi bardzo dobre, posiłki smaczne, atmosfera super.
Awatar użytkownika
turystyk
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 19 sty 2014 17:39
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Agat Cieplice Zdrój

Post autor: turystyk »

Witam. Ja juz po turnusie pare dni, a szkoda bo ciezko bylo wracac :serce: :lol: :lol: .jestem .zadowolony moje oczekiwania zostaly spelnione-agat ok,towarzystwo mialem super,okolica czyli gory dla mnie zbawienne super czego chciec wiecej(a teraz az zal tych wspomnien ze sie skonczyly a moze ktos nie chce jechac to sie zamienie :lol: nie no zartuje wystarczy juz tych wrazen) termy w poblizu ,kilka razy skorzystalem, polecam wypady na "pagorki" mozna sobie poradzic bez auta tak jak ja -jesli ktos ciekawy gdzie i jak dotrzec to pytac, wystarczy nawet pol dnia na fajny wypad. jesli ktos aktywnie spedza czas to mozna go zorganizowac bez chwili wolnego przy odrobinie zdrowia. jest tylu kuracjuszy ze towarzystwa nie powinno nikomu zabraknac. zycze wszystkim nowym kuracjuszom fajnego pobytu chociaz w 80%takiego jak ja mialem pozdrawiam ;) :!:
forumowicz

Re: Sanatorium Agat Cieplice Zdrój

Post autor: forumowicz »

Witaj turystyk :) Wnoszę z postu że kuracja się udała .Jak tam ten nowy Aqapark ? Możesz coś przybliżyć w tym temacie ? Pozdrawiam :)
roma551
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 21 mar 2014 16:24
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Agat Cieplice Zdrój

Post autor: roma551 »

Mój pobyt w sanatorium oceniam bardzo dobrze ,szczęsciara,bo ja w tym roku jade do Krynicy i opinie mnie przeraziły,ale wracając do Cieplic....jedzenie super ,codziennie coś innego ,zabiegi jak zabiegi wykonane poprawnie ,bez szaleństwa,wycieczki świetnie zorganizowane ,polecam,suchy prowiant nie do przejedzenia,pokoje fajne z balkonami ,jest żelazko ,deska do prasowania ,piękny park ,wieczorki taneczne....czy coś więcej potrzeba do odpoczynku i naładowania akumulatorów do dalszej pracy????pozdrawiam i życze fajnego towarzystwa :)
Awatar użytkownika
turystyk
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 19 sty 2014 17:39
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Agat Cieplice Zdrój

Post autor: turystyk »

Do "smuga" ,,
Witam jesli chodzi o termy no to dla mnie byla fajna sprawa gdyz na codzien nie mam mozliwosci korzystania z basenu wiec bendac tam wykorzystalem szanse.nie jest jeszcze to calkowicie dostepne domyslam sie ze w sezonie letnim benda dostepne wszystkie baseny zewnetrzne,na ta chwile dostepne sa dwa niewielkie baseny, kto nie byl na podobnym tego typu obiekcie to polecam. choc spotkalem sie z roznymi opiniami .co do nazwy termy to mogby troszke inaczej funkcjonowac z wiekszym wykorzystaniem tych wod termalnych.ceny bez znizek to22zl a po15-ej i nd 25zl za 2godz bez spa. szczegulowe pytania prosze na meil lub priw.
DO "roma551" tymi negatywnymi opiniami o krynicy to sie za bardzo nie przejmuj to nie bialorus aby bylo az tak zle :lol: .dobre towarzystwo jest w stanie wszystko zrekompensowac a po za tym nie kazda opinia negatywna jest prawdziwa jak np;powyzej "Stopka' choc nie ma idealnego uzdrowiska to zycze ci fajnego pobytu pozdrawiam. :)
ODPOWIEDZ