Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: Felice »

Gościu ,ja tam wybrałabym Stróże 8-) ;)
Cisza,spokój,odpocząć można,mewy nie wrzeszczą,tłumów na plaży nie ma.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Krzys17
Posty: 1
Na forum od: 31 mar 2016 11:56

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: Krzys17 »

Witam
Czytam tak opinie o tym ośrodku i troche sie zniechęciłem;/

Widziałem że Pan " szczensliwyGosc" zmienił ośrodek rehabilitacji:) a przyznam że chciałbym pojechać np do krynicy morskiej:0

Może mi ktoś podopowiedzieć jak mógłbym zmienić ośrodek?? jakie pismo i gdzie mósiałbym wysłać?

Z góry dzieki za pomoc i pozdrawiam
Awatar użytkownika
szczensliwyGosc
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 15 wrz 2013 21:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: szczensliwyGosc »

Krzys17 pisze:Witam
Czytam tak opinie o tym ośrodku i troche sie zniechęciłem;/

Widziałem że Pan " szczensliwyGosc" zmienił ośrodek rehabilitacji:) a przyznam że chciałbym pojechać np do krynicy morskiej:0

Może mi ktoś podopowiedzieć jak mógłbym zmienić ośrodek?? jakie pismo i gdzie mósiałbym wysłać?

Z góry dzieki za pomoc i pozdrawiam
Cześć!!
Od kogo Otrzymałeś skierowanie ,u Tego się odwołuj.
Ja napisałem ,z jakiego powodu Stróże mi nie pasują i po 2 tyg. ZUS /jechałem z ZUS/ mi zamienił ośrodek.
Dobrze z rozmysłem umotywuj i napisz do Dyrekcji ZUS/NFZ ,a może się uda.
Pozdrawiam.
Lysyzgrzywka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 01 paź 2016 13:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: Lysyzgrzywka »

Hej !!!!! Na prawdę to sanatorium to takie dno,czy ma jakieś plusy? Ciężko coś wywnioskować z tych wpisów. Może tyle że ordynator jest nieciekawy .
swiecki45
Posty: 3
Na forum od: 29 sty 2017 16:12
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: swiecki45 »

Witam.Zbyt dużo się w tym wątku nie udziela ale lepiej tak niż by ktoś pisał głupoty jak to jest w jednym ze "słynnych wątków" o Stróżach.Sam wybieram się 21 lutego i trochę ogarnia mnie panika jak to wszystko ogarnąć....Pozdrawiam.
Aliciaa
Posty: 4
Na forum od: 30 sty 2017 20:06

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: Aliciaa »

swiecki45 pisze:Witam.Zbyt dużo się w tym wątku nie udziela ale lepiej tak niż by ktoś pisał głupoty jak to jest w jednym ze "słynnych wątków" o Stróżach.Sam wybieram się 21 lutego i trochę ogarnia mnie panika jak to wszystko ogarnąć....Pozdrawiam.
Kolego niema co panikować, wiem że wszyscy panikują co tam się wybierają ( panikowałam i ja) STRÓŻE - strach się bać, ale tak nie jest, jest to normalne, najnormalniejsze sanatorium, bardzo dobre zaplecze zabiegowe, ordynator miły, jedzenie dobre także wszystko ok. Nieprzychylnie piszą o Stróżach Ci co wylecieli za pijaństwo w sanatorium, bądź stawili się do sanatorium pod wpływem i to mocnym wpływem ( ale za takie rzeczy to chyba wszędzie wywalają)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: andrzej1955 »

Witam,do poczytania jest dość sporo opinii i na ich podstawie można wyrobić sobie własne zdanie i w konsekwencji-wyciągnąć wnioski,Alicjo-czy jak Ci tam jest-na podstawie twojego wpisu i opinii można wysnuć wniosek że wszyscy Ci-w tym i ja-którzy piszą negatywne opinie o sanatorium w którym przebywali to pijaki nadużywające alkoholu i zostali z niego usunięci :!: mało tego-opinie osób które odwiedzały kuracjuszy też są nierzetelne-też alkoholicy :!: są to opinie osób tam przebywających-zawierają info o obiekcie,warunkach socjalnych,rehabilitacji,atmosferze i okolicach obiektu,i tak należy je traktować,to że obiekt jest sen. Koguta nie obniża jego wartości-ani nie podnosi-bo niby dlaczego miałoby tak być,znamienne jest natomiast to-co powtarza się już nie po raz pierwszy że laurki wystawiają osoby z jednym wpisem na forum-i nie tak dawno zalogowane-czyżby były to ich pierwsze pobyty-jeżeli tak to do czego porównują- zawsze twierdziłem że obiekty w których jest dobra rehabilitacja,warunki socjalne i bytowe z przyjazną atmosferą i życzliwym podejściem personelu-zawsze się obronią same-bez tendencyjnych wpisów :!: potencjalni Kuracjusze-Proszę czytać UWAŻNIE Wszystkie opinie i wyciągać WNIOSKI-mało tego-po pobytach-jeżeli Wam się coś nie podoba-to umieścić tą opinię tutaj-żeby poinformować innych jak naprawdę się rzeczy mają-Dużo Zdrowia Życzę,samych Przyjemnych pobytów sanatoryjnych i owocnej rehabilitacji ,Pozdrawiam :)
swiecki45
Posty: 3
Na forum od: 29 sty 2017 16:12
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: swiecki45 »

Masakra z tym dojazdem do Stróż,widzę że czekają mnie trzy przesiadki.Może ktoś jedzie samochodem z okolic Sanoka?
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Świecki-przejrzyj dokładnie rozkład jazdy PKP,według mnie masz co najmniej jeden pociąg z Sanoka-20.40 i jesteś po niecałych 3-godzinach na miejscu-proponuję sprawdzić dokładnie może jeszcze jest inne połączenie-fakt jest faktem że samochodem z kimś byłoby prościej-Pozdrawiam
swiecki45
Posty: 3
Na forum od: 29 sty 2017 16:12
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: swiecki45 »

Dziękuję za pomoc.Córka przeglądała rozkłady jazdy, może pominęła pociągi.Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ