Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zdrój)

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zd

Post autor: lubelanka64 »

wysłałam Ci wiadomość na Pw :kwiat: :kwiat:
02bogdan
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 03 cze 2012 20:34

Re: Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zd

Post autor: 02bogdan »

Mam tam jechać, po szpitalu.
I mnie trochę zdołowaliście. Słyszałem że nie jest ciekawie,ale że aż tak źle! Tam powinno się jechać po zdrowie fizyczne i psychiczne a nie denerwować sie.
Jak w przyszłości dostanę Lwi Gród to zwrócę skierowanie!!!!
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zd

Post autor: Felice »

O2 Bogdan,ja tam byłam,przeżyłam,wróciłam zadowolona i drugi raz właśnie tam chętnie pojechałabym.Wiesz jak to jest,ile ludzi tyle zdań.Niektórzy kiepsko czasem spędzą czas to wtedy najlepiej ponarzekać na obiekt.Bądź dobrej myśli,a wrócisz zadowolony.Ja byłam właśnie na leczeniu szpitalnym.
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zd

Post autor: alka50+ »

O2 Bogdan.
Byłam z NFZ w sanatorium Lwigród....i wróciłam bardzo zadowolona. Miałam fajny pokoj 1 osobowy,czysciutko...dobre zabiegi , dobre towarzystwo i tak jak Felice chetnie wrócę. Zgadzam się w temacie co do obsługi przez recepcję .....nie byli mili ani pomocni.
Korzystalismy z wszelkich atrakcji/chyba 2 x na miejscu nam zorganizowali tańce/ w różnych miejscach żeby mieć rozeznanie gdzie i jak jest i do tego kulig, Góra Parkowa , Jaworzyna ,biesiady góralskie itp. w zimowej scenerii. Fakt ,nie sypią solą w Krynicy chodników i trzeba po prostu uważać.
Życzę miłego czasu i własnej oceny co do rehabilitacji i do pobytu.alka :) :)
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zd

Post autor: lawenda »

Witam 02 bogdan. Lwigród to pięknie położone sanatorium, w centrum uzdrowiska, ładne i czyściutkie. Byłam w nim już 3 razy, były to co prawda wyjazdy komercyjne, ale z rozmów z kuracjuszami z NFZ wiem, że jednak większość jest zadowolona. Malkontenci znajdą się zawsze i wszędzie. Obsługa recepcji nie jest zbytnio uprzejma nawet dla komercji. Na jedzenie nie mamy wpływu, ale na dezynfekcję wanny już tak (zawsze można poprosić by zrobiono to przy nas, bez zbędnych emocji). Pozdrawiam i życzę udanej kuracji. :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zd

Post autor: Felice »

Nie wiem czy cały czas jest ten sam skład w recepcji.W moim odczuciu tylko jedna pani była "mniej miła".Szef recepcji bardzo kontaktowy i bardzo pomocny.Po naszych uwagach dotyczących ułatwienia przyjęć w następnym wjeździe była przygotowana świetlica dla wcześniej przyjeżdżających.kawa,herbata.Turnus zaczyna się od obiadu,a większość ludzi ,między innymi ja, przyjechała nocnymi autobusami o 5 rano.Korytarz przy samej recepcji jest mocno malutki,ale walizki można było zostawić w zamkniętym,bezpiecznym pomieszczeniu i nie gnieść się na tym holu.
Jedzenie jak wszędzie,części smakuje,innym nie.Ewidentnie smakowo lepsze były posiłki jednego kucharza.Ja byłam po operacji żołądka,więc specyfika diety i ja na nic nie narzekałam.
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zd

Post autor: alaxa »

do alka 50+ właśnie jadę do lwigrodu po szpitalu we wrześniu, podpowiedz mi proszę, czy jest szansa, żeby jakoś jedynkę sobie "zorganizować" ? jadę pierwszy raz i jestem nowicjuszem w sprawach organizacyjnych. Dziękuje za cenne wskazówki, pozdrawiam :)
kola
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 31 gru 2011 15:19
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zd

Post autor: kola »

Ja mam bardzo smutne wrażenia z pobytu w Krynicy sprzed kilku lat (2012 rok) Wówczas w Lwigrodzie zmarł kuracjusz.
Miłego dnia!
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zd

Post autor: alka50+ »

alaxa pisze:do alka 50+ właśnie jadę do lwigrodu po szpitalu we wrześniu, podpowiedz mi proszę, czy jest szansa, żeby jakoś jedynkę sobie "zorganizować" ? jadę pierwszy raz i jestem nowicjuszem w sprawach organizacyjnych. Dziękuje za cenne wskazówki, pozdrawiam :)
Witaj. Ja byłam z NFZ na leczeniu sanatoryjnym. Dużo wcześniej rezerwowalam miejsce...jakoś mi się udało. Sposoby jak zawsze...wskazania,dobre uzasadnienie, na kogo się trafii...napisz prośbę a pożniej zadzwoń...przekierują do odpowiedniej osoby...zawsze warto próbować. Tak czy tak mając fajny pokój, dobre zabiegi i wesołą grupę wrócisz z uśmiechem...a na jakieś tam drobiazgi nie zwracaj uwagi. Ja tak do wielu tematow /mało istotnych dla mnie/ tak podchodzę a co mi się należy grzecznie, z uporem staram się wyegzekwować. Pozdrawiam i życzę milego pobytu. :) :)
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zd

Post autor: alaxa »

do alka 50+
Bardzo dziękuje za odpowiedź, spróbuje zadzwonić, może akurat się uda, a jeżeli nie, to trudno, jestem podobnego zdania co Ty, pozytywne nastawienie i cieszyć się z tego co mamy. Pozdrawiam serdecznie :) :kwiat:
ODPOWIEDZ