Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zdrój)

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zd

Post autor: Bietka »

A raka płuc się nie boją ?Ja bym się bała.
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zd

Post autor: Suzen »

Cóż ,uzależnienie silniejsze...
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zd

Post autor: Bietka »

Moje aluzje związane są z tym, że moja przyjaciółka 59 lat piękna, mądra, bogata niestety umiera na raka płuc, oczywiście palaczka. Miała wszystko ... Palacze sami decydują o tej chorobie, świadomie.
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zd

Post autor: lubelanka64 »

Witaj Martynik, będę w grudniu w Abatonie, może małe spotkanie forumowiczów gdzieś na mieście. W temacie "Zloty, spotkania...." jest "Krynica w grudniu", zapraszam 8-) 8-) :) :)
Awatar użytkownika
sabe50
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 912
Na forum od: 18 kwie 2014 05:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zd

Post autor: sabe50 »

losmiel pisze:
martynik pisze:Witam,
wybieram się do Lwigrodu w ramach NFZ w grudniu. Jak widzę, opinie o tym sanatorium są bardzo różne. Ale ja mam pytanie: co z paleniem papierosów, bo na stronie sanatorium jest informacja o całkowitym zakazie palenia na terenie. Jak sobie radziliście, palacze? ;)
Przed głownym wejsciem zbiera sie grupa palaczy i fufają aż miło :lol:

ja nie miałem balkonu a zjeżdżać z 6 piętra i znowu wjeżdżać to nie chciało mi się/na balkonach też nie było wolno ale na "balkoniarzy" przymykali oko/ - odłączyłem czujnik p.poż. w łazience i tam oddawałem się nałogowi ale mieszkałem sam i nikomu zdrowia nie zabierałem - oczywiście nie zachęcam i nie polecam nikomu bo za to się "wylatuje" i jest bardzo poważnym złamaniem regulaminu - mnie się jakoś udało. Na dole, przed głównym wejściem, są specjalne popielnice-kosze z miejscem do gaszenia papierosów i niżej przy ławeczkach też ale trudno spokojnie palić na zewnątrz w taką pogodę jaką miałem ja.
forumowicz

Re: Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zd

Post autor: forumowicz »

losmiel pisze:Przed głownym wejsciem zbiera sie grupa palaczy i fufają aż miło :lol:
To jest obrzydliwa zmora każdego sanatorium :!:
forumowicz

Re: Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zd

Post autor: forumowicz »

:shock: Niesamowite są te Wasze wrażenia z pobytu w Lwigrodzie :shock: :shock: :roll: :roll:
martynik
Posty: 3
Na forum od: 25 paź 2015 20:21
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zd

Post autor: martynik »

Witam,
dziękuję wszystkim za informacje co do palenia. No cóż, nałóg...
Czytając info na stronie sanatorium, dowiedziałam się, że na całym terenie nie wolno palić, stąd moje pytanie. Dobrze, że nie podchodzą do tego tak restrykcyjnie i jednak są miejsca, gdzie można się oddać tej "przyjemności"...

Co do spotkania forumowiczów: dlaczego nie, trzeba pomyśleć, jak się "skrzyknąć" w Krynicy.
Ja mam turnus od 08-12-2015. trochę mnie to martwi, bo dni takie krótkie i pogoda niepewna, ale mam nadzieję, że będą fajni ludzie.
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zd

Post autor: lubelanka64 »

martynik pisze:Witam,
dziękuję wszystkim za informacje co do palenia. No cóż, nałóg...
Czytając info na stronie sanatorium, dowiedziałam się, że na całym terenie nie wolno palić, stąd moje pytanie. Dobrze, że nie podchodzą do tego tak restrykcyjnie i jednak są miejsca, gdzie można się oddać tej "przyjemności"...

Co do spotkania forumowiczów: dlaczego nie, trzeba pomyśleć, jak się "skrzyknąć" w Krynicy.
Ja mam turnus od 08-12-2015. trochę mnie to martwi, bo dni takie krótkie i pogoda niepewna, ale mam nadzieję, że będą fajni ludzie.
Martynik założyłam temat "Krynica w grudniu" w "Spotkania,zloty...." Ja będę już od 29 listopada do 20 grudnia br. i jeszcze parę osób. Nic nie stoi na przeszkodzie aby się spotkać. Pozdrawiam
martynik
Posty: 3
Na forum od: 25 paź 2015 20:21
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Wrażenia z pobytu w Sanatorium Lwigród Krynica Górska(Zd

Post autor: martynik »

Lubelanko,
nie byłam dawno na forum, ale dzisiaj chciałam Ci napisac na Twoim nowym temacie "Krynica w grudniu" i nie mam opcji odpowiedzi!!! Nie wiem, dlaczego.
Daj znać, to możemy sie umówić.
M.
ODPOWIEDZ