Uzdrowisko Uniejów Park

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
quatro
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 06 mar 2013 11:20

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: quatro »

Zadzwoniłam i się dopytałam o parę spraw i tak oto:
- z przepustkami nie ma problemu
- z gośćmi także, ale nocleg na terenie IZC jest drogi
- parking jest płatny od 5 do 10zł za dobę
- jest wifi na terenie obiektu za darmo
- na miejscu mają wypożyczalnię rowerów
cudnamama
Posty: 2
Na forum od: 12 mar 2013 13:51

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: cudnamama »

dzieki ja jade za tydzień ciekawe jaki przedzial wiekowy bedzie
Awatar użytkownika
quatro
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 06 mar 2013 11:20

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: quatro »

ewita 42 właśnie wróciła z Uniejowa i trochę zaktualizowała info. Poczytaj tu:

http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... 3&start=70

A średnia wieku raczej powinna być "średnia";) W końcu to wyjazd w ramach prewencji rentowej czyli dla osób czynnych zawodowo. Taką przynajmniej mam nadzieję 8-)
KulaMen
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 07 lut 2013 14:56

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: KulaMen »

quatro pisze:Zadzwoniłam i się dopytałam o parę spraw i tak oto:
- z przepustkami nie ma problemu
- z gośćmi także, ale nocleg na terenie IZC jest drogi
- parking jest płatny od 5 do 10zł za dobę
- jest wifi na terenie obiektu za darmo
- na miejscu mają wypożyczalnię rowerów
Wi-Fi jest faktycznie darmowe...dostępne w "barze" i miejscami w korytarzach. Jeżeli jednak podłączy się kilka osób, transfer jest zerowy....miejmy nadzieję, że coś się od mojego pobytu zmieniło.
W samym sanatorium jest wypożyczalnia rowerów (całe 2 sztuki- stan na koniec Stycznia 2013)......
Jest to jednak młody ośrodek i jestem przekonany, że jeżeli dyrekcja nie pójdzie jeszcze bardziej drogą oszczędności.....będzie to super nowoczesne sanatorium...W kwestii przepustekdobrze jest być "na dobrej stopie" z Panem Ordynatorem, który jest przesympatycznym człowiekiem :)

Pozdrawiam i życzę miłego pobytu :)
kalafior
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 19 mar 2013 22:30

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: kalafior »

Do KulaMen. Witaj. Jestem trochę zakłopotany ze względu na temat, który chciałbym poruszyć. :oops: Widzę, że jesteś "doświadczonym" kuracjuszem. Mnie pewnie niebawem też dotknie wyjazd i pewnie do Uniejowa. Czy mógłbyś popisać ze mną na priva o kilku tematach? Jeśli tak będę wdzięczny. ( [email].com ).
Pozdrawiam. Kalafior. :)
nikt_wazny
Posty: 1
Na forum od: 20 mar 2013 23:27

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: nikt_wazny »

Kalafior - cóż to! wszyscy chcemy wiedzieć jak jest w sanatorium! KulaMen dzięki z opis jadłospisu, już wiadomo ...trzeba brać kanapki i jeść w pokoju
kalafior
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 19 mar 2013 22:30

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: kalafior »

nikt_wazny. Są sprawy nie na forum, ale może się odważę. Jadłospis opisany ładnie, ale po co kanapki jak i tak nic dobrego nie ma na stołówce? przygotowujesz się też do wyjazdu do Uniejowa?
kalafior
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 19 mar 2013 22:30

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: kalafior »

nikt_wazny. Wiesz?. pojąłem. kanapki do pokoju, bo tam można je skonsumować jako zagrychę. :lol: widzę, że też jesteś "doświadczonym" kuracjuszem. to ja jeszcze jestem :mrgreen: poopowiadajcie trochę jeszcze ;)
KulaMen
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 07 lut 2013 14:56

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: KulaMen »

kalafior pisze:Do KulaMen. Witaj. Jestem trochę zakłopotany ze względu na temat, który chciałbym poruszyć. :oops: Widzę, że jesteś "doświadczonym" kuracjuszem. Mnie pewnie niebawem też dotknie wyjazd i pewnie do Uniejowa. Czy mógłbyś popisać ze mną na priva o kilku tematach? Jeśli tak będę wdzięczny. ( [email].com ).
Pozdrawiam. Kalafior. :)
Wysłałem do Ciebie maila.
KulaMen
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 07 lut 2013 14:56

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: KulaMen »

Z perspektywy czasu coraz trudniej jest pisać o Uniejowie w jakikolwiek sposób negatywny :). Ostatnio spędziłem 8 długich dni w jednym z warszawskich szpitali (kolejna operacja na lędźwiowy) i śmiało mogę powiedzieć, że Uniejów to raj w czystej postaci. To prawda, że brakuje żarcia (ale jest przynajmniej smaczne), Wi-Fi jest w wybranych miejscach i że nie chcąć przepuścić tam fortuny, po zabiegach i w weekendy można umrzeć z nudów( mam nadzieję, że idzie wiosna w końcu, więc możliwości na spędzenie wonego czasu przybędzie :).... Jednak to sanatorium ma też wiele zalet (chcoiażby to, że jest nowe). Opisałem to miejsce najbardziej obiektywnie jak potrafiłem i wszystkim, którzy zostali/zostaną tam skierowani mogę napisać, że mają farta. Trzeba tylko zabrać ze sobą dużo uśmiechu, dobrego nastawienia i sympatii do ludzi a uwierzcie mi, że turnus będzie bardzo udany :))

Pozdrawiam jeszcze świątecznie :)
ODPOWIEDZ