INOWROCŁAW-KUJAWIAK

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Elinka5+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 282
Na forum od: 16 lut 2015 19:55
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

INOWROCŁAW-KUJAWIAK

Post autor: Elinka5+ »

Basen jest na miejscu w Kujawiaku. Sanatorium ma w swojej ofercie bardzo wiele różnych zabiegów. Niemniej balneologia jest w Domu Zdrojowym,
ale warto, bo dla wielu osób te zabiegi są bardzo korzystne .W Kujawiaku byłam 2 lata temu z NFZ więc nie wiem dokładnie. czy nic się teraz nie zmieniło.
To duży budynek w kształcie U i można przejść do każdej części łącznikami .
Kiedyś było tak ,że dla ZUS-owców były najgorsze pokoje... :roll: :roll: ,dzisiaj....może sie zmieniło... :?:
:kwiat: :kwiat:
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: INOWROCŁAW-KUJAWIAK od 20.04 do 11.05 NFZ

Post autor: mariolaa »

Byłam w Kujawiaku w ubiegłym roku. wszystkie zabiegi na miejscu i to różnorodne, również kąpiele w wannie ( w zakładzie przyrodoleczniczym już nie było zabiegów wodnych w ogóle - był nieczynny, jakieś zmiany remonty miały być ) nie wszystkie jednak zabiegi dla ZUS, zgadza się to duży obiekt, kuracjusze ZUS mieszkają na różnych piętrach w zależności od profilu leczenia , drugie i trzecie piętro pokoje były odnowione nie wiem czy wszystkie bo cały czas coś remontowali.Parter i pierwsze piętro w dawnym wystroju. Najładniejsze pokoje w części SPa, Zus tam nie dostawał, ale kuracjusze NFZ tak. Stołówka bardzo duża jedzenie na dwie zmiany - pokoje parzyste i nieparzyste także z sąsiadami rozmijaliśmy się. W pierwszej części pobytu byliśmy zaskoczeni ilością jedzenia urozmaicone dużo surówek desery do obiadu, później niestety pogorszyło się troszkę, limit za szybko wykorzystaliśmy ;) na zabiegi trzeba było przychodzić wg zaplanowanych terminów każda zmiana musiała przejść przez planowani, to chyba ta duża ilość osób to powoduje że pilnują godzin i wprowadzanie do kompa. Obchód pielęgniarki codziennie godzina 22.00. Otoczenie - stara część parku odnowiona i teren powiększony o nową część - należy spacerkiem tam dotrzeć. Z tarasu w Energetyku widok na Inowrocław. Starówka odnowiona, piękna kolorowa grająca fontanna, wita królowa Jadwiga. Dużo obiektów zabytkowych wartych odwiedzenia. Ogólnie byłam zadowolona z pobytu. Pozdrawiam i życzę miłego, efektywnego pobytu, trafionych zabiegów. :kwiat:
gosiaczek63
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 03 mar 2015 19:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: INOWROCŁAW-KUJAWIAK

Post autor: gosiaczek63 »

Witam :) czy może ktoś wie coś najświeższego o Sanatorium Kujawiak Inowrocław.Jak ktoś właśnie wrócił to proszę o info. Dziękuję :kwiat:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23855
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: INOWROCŁAW-KUJAWIAK

Post autor: grazynamackowiak »

Witam czytam wasze posty Elinka Mariola dziękujemy za obszerne opisy bedą przydatne dla następnych wyjeżdzających
prosimy więcej pozdrawiam :kwiat: :roll:
ODPOWIEDZ