Ciechocinek - Sanatorium Kolejowe

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Ciechocinek - Sanatorium Kolejowe

Post autor: forumowicz »

Proszę o opinie o Sanatorium Kolejowym (nie o szpitalu) w Ciechocinku.
Czy personel jest pomocny? Czy pokoje są duże? Czy korytarze są szerokie? Czy gabinety zabiegowe są duże? Chodzi o młodą osobę jeżdżącą wózkiem inwalidzkim, z dużą niepełnosprawnością. Da radę tam się poruszać?
Chodzi o opinie z ostatnich miesięcy, najlepiej już po remoncie tego sanatorium.
Dzięki za odpowiedzi.
A.
forumowicz

Re: Ciechocinek - Sanatorium Kolejowe

Post autor: forumowicz »

Pytam o Sanatorium Kolejowe, gdyż w tym samym obiekcie jest jeszcze Szpital Uzdrowiskowy (Kolejowy).
Informacje z netu znam. Chodzi mi o osobiste uwagi ludzi, którzy tam byli, zwłaszcza po remoncie, w 2014 r.
:kwiat:
Awatar użytkownika
adamadi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 439
Na forum od: 02 sty 2013 13:27
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ciechocinek - Sanatorium Kolejowe

Post autor: adamadi »

Pink pisze:Pytam o Sanatorium Kolejowe, gdyż w tym samym obiekcie jest jeszcze Szpital Uzdrowiskowy (Kolejowy).
Informacje z netu znam. Chodzi mi o osobiste uwagi ludzi, którzy tam byli, zwłaszcza po remoncie, w 2014 r.
:kwiat:
Jeżeli nikt się nie wypowie to proponuję bezpośredni telefon do obiektu z prośbą o rzetelną informację w sprawach które Cię najbardziej interesują :idea:
forumowicz

Re: Ciechocinek - Sanatorium Kolejowe

Post autor: forumowicz »

adamadi pisze:
Jeżeli nikt się nie wypowie to proponuję bezpośredni telefon do obiektu z prośbą o rzetelną informację w sprawach które Cię najbardziej interesują :idea:
To już wcześniej zrobiłam.
Teraz pytam osoby, które tam osobiście były.
Dmucham na zimne ;)
forumowicz

Re: Ciechocinek - Sanatorium Kolejowe

Post autor: forumowicz »

No dobrze, jedziemy w ciemno, z optymizmem.
niekiepska2014
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 08 maja 2014 08:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Ciechocinek - Sanatorium Kolejowe

Post autor: niekiepska2014 »

Ja byłam w październiku 2014 w Aleksandrowie Kujawskim,remont jeszcze trwał na 2-gim piętrze,ja mieszkałam na 1-szym, osobiście byłam bardzo zadowolona ze wszystkiego,pokój miałam po remoncie 2 os.,ale byłam sama bardzo ładnie wyposażony,nowe mebelki,łazienka po remoncie bardzo ładnie,nowe łóżko z nowiutkim materacem,duże lustro,biurko,foteliki,stolik,czajnik,TV.
zaznaczam że nie wszystkie pokoje były takie,odwiedzałam koleżanki które mieszkały w 3-os. pokoju.
Wyżywienie bardzo dobre, zabiegi super,wieczorami potańcówki, personel bardzo uprzejmy,
jak dla mnie pobyt zapamiętałam jako Bardzo udany.
Miasteczko nie ciekawe, sklepy,dużo ciucholandów.
chyba to tyle.Udanego pobytu
forumowicz

Re: Ciechocinek - Sanatorium Kolejowe

Post autor: forumowicz »

niekiepska2014 pisze:Ja byłam w październiku 2014 w Aleksandrowie Kujawskim...
Cóż, Szpital Kolejowy w Aleksandrowie Kujawskim to coś innego niż Szpital Kolejowy (Sanatorium) w Ciechocinku.
Mnie interesuje ten w Ciechocinku :)
forumowicz

Re: Ciechocinek - Sanatorium Kolejowe

Post autor: forumowicz »

Na podstawie rozmowy telefonicznej stwierdzam, że personel jest tam miły (recepcja) i chętny do rozmowy, ale z niezbyt zorientowany w tematach, o które pytałam. Jednak miło zapraszają mówiąc "wszystko będzie dobrze".
:kwiat:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Ciechocinek - Sanatorium Kolejowe

Post autor: Selene »

Witaj Pink :)

To, że personel w recepcji jest niekompetentny to tu się z Tobą w pełni zgadzam. Byłam w Kolejowym towarzysko jakieś trzy tygodnie temu.
Na moje pytanie zadane Pani w recepcji:"Ile miejsc noclegowych znajduje się w Ametyście" :?: Padła odpowiedź: "Tam są dwa piętra" :roll: :lol:
Przed wejściem głównym jest łagodny podjazd dla osób na wózkach. Będąc na pierwszym piętrze spotkałam 3 osoby na wózkach, które śmigały po
korytarzu niczym pendolino :lol: Świadczy to o tym, że korytarze są przestronne więc osoba na wózku może się poruszać swobodnie.
Na pozostałe Twoje pytanie wypowiadać się nie będę ponieważ nie wiem jak wyglądają pokoje i jaka jest jakość obsługi personelu.

Pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Ciechocinek - Sanatorium Kolejowe

Post autor: forumowicz »

Selene pisze:Witaj Pink :)

Będąc na pierwszym piętrze spotkałam 3 osoby na wózkach, które śmigały po
korytarzu niczym pendolino :lol: Świadczy to o tym, że korytarze są przestronne więc osoba na wózku może się poruszać swobodnie.
Wózki elektryczne?
ODPOWIEDZ