Krynica san.Continental

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
annajak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 14 sty 2012 22:37
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 7

Krynica san.Continental

Post autor: annajak »

Witam. Wybieram się do sanatorium MSW Continental w Krynicy, ul.Nitribitta 4. Jest dużo opinii negatywnych, chociaż te lepsze też sie trafiają. Mam pytanie czy już wszystkie pokoje są po remoncie i czy można sobie ładniejszy pokój zaklepać, opinie są już dosyć stare, ale może teraz się trochę zmieniło i jeśli był ktoś w ostatnim czasie to proszę o nowe informacje. Pozdrawiam, Ania.
forumowicz

Re: Krynica san.Continental

Post autor: forumowicz »

Continental jest ok i mają pokoje po remoncie byłam wprawdzie prywatnie i jakiś czas temu .Ktos powinien sie odezwać z tych teraz pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica san.Continental

Post autor: malgorzatas »

Witam :kwiat:
Chyba nie wszystkie są już po remoncie :( na pewno są zrobione te na wyższych piętrach..
Ja też gratuluję Continentala :kwiat: samo centrum Krynicy...wszędzie blisko...zabiegi na miejscu...basen jest. .kawiarnia z muzyką na żywo. .jedzenie smaczne,wszystkie diety...pozdrawiam Gosia
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20152
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica san.Continental

Post autor: Felice »

jeśli był ktoś w ostatnim czasie to proszę o nowe informacje
Ja co prawda nie byłam w Continentalu,ale wróciłam z Krynicy i byłam tam u znajomych.
Nadal nie wszystkie pokoje są po remoncie,nic nie można rezerwować wcześniej.Pokoje 2 osobowe i studia 2+2.Żadne zasady nie regulują przydziałami.
annajak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 14 sty 2012 22:37
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Krynica san.Continental

Post autor: annajak »

Dzięki za informacje. Mam jeszcze pytanie co do basenu, czy można sobie po południu popływać w ramach pobytu czy trzeba płacić. Byłam kiedyś (2000rok) w Leśnik-Drzewiarz i pamiętam że Continental jest po drugiej stronie ulicy, wtedy mi się bardzo podobał, teraz z fotek wnioskuję że raczej pokoje skromniutkie, ale nie jestem wymagająca i jeśli będzie ciepło i czysto to już ok. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20152
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica san.Continental

Post autor: Felice »

Po południu już tylko komercja leci.W ramach zabiegu tylko gimnastyka w basenie.
annajak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 14 sty 2012 22:37
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Krynica san.Continental

Post autor: annajak »

malgorzatas pisze:Witam :kwiat:
Chyba nie wszystkie są już po remoncie :( na pewno są zrobione te na wyższych piętrach..
Ja też gratuluję Continentala :kwiat: samo centrum Krynicy...wszędzie blisko...zabiegi na miejscu...basen jest. .kawiarnia z muzyką na żywo. .jedzenie smaczne,wszystkie diety...pozdrawiam Gosia
Witaj Gosia. Dzięki za odpowiedź. Jadę od połowy listopada, niezbyt dobra pora bo nie wiem czy się nastawić na jesień czy już na zimę. Nie ma rezerwacji pokoi, a jedziemy razem z mężem i boję się czy dostaniemy dwójkę chociaż podobno najpierw pokoje dwójki są dla małżeństw ale jakiś niepokój pozostaje. Najwcześniej możemy być na miejscu ok.12-ej bo jedziemy ze Stargardu pociągiem. Trochę te opinie negatywne mnie zraziły ale ostatnio byłam w Rabce w Szabesty i było jak dla mnie bardzo fajnie, a opinie były przerazające i nawet miałam ochotę zrezygnować. Pozdrawiam. Ania.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica san.Continental

Post autor: malgorzatas »

Witaj Anno :kwiat: ja byłam o każdej porze roku w górach i zapewniam Ciebie ze jest bardzo fajnie ;) Nie sądzę żeby Was rozdzielano jako małżeństwo, w najgorszym przypadku dostaniecie pokój w studio...
Continental to dobre sanatorium i będziecie zadowoleni z mężem. .nie trzeba z autobusu daleko chodzić...wysiadasz przy Hawanie..na drugą stronę i masz Continental. .trochę pod górkę ale dasz radę. ..pozdrawiam
annajak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 14 sty 2012 22:37
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Krynica san.Continental

Post autor: annajak »

Witaj Gosia :kwiat: . Dzięki za nowe dobre informacje. Nastawiam się pozytywnie, sądzę że będę zadowolona. Byłam już dawniej w Krynicy ale latem, w Leśniku-drzewiarzu, i w Muszynie w Rewicie. Lubię te górskie klimaty, dużo z mężem chodzimy po górach i to jest dla mnie najlepszy relaks. Na Jaworzynę Krynicką weszliśmy na nogach, ale to 16 lat temu, może nam się uda to powtórzyć, chociaż nie wiem, jesteśmy coraz starsi. Cieszę się że jest basen na miejscu, nawet płatny, tylko martwię się że na tyle osób może być tłok, ale są też w pobliżu inne ośrodki z basenami. Jestem optymistką, więc już się cieszę z tego sanatorium. Pozdrawiam serdecznie. ;)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica san.Continental

Post autor: malgorzatas »

Witaj Aniu :kwiat: myślę ze będziecie zadowoleni...Krynica się trochę zmieniła,
Będą wycieczki, koncerty,biesiady. ..skorzystajcie :D
Co do wycieczek po górach...to zawsze można próbować, najwyżej się cofnięcie lub zjedziecie na dół kolejka...życzę powodzenia...Gosia
Na basenie też może przebywać pewną grupą...więc tłoku nie będzie, najlepiej w godzinach wieczornych. ..wtedy mniejszy tlok :D
ODPOWIEDZ