Kujawiak - Inowrocław

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
jumbopapaja
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 09 maja 2016 20:46
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kujawiak - Inowrocław

Post autor: jumbopapaja »

A kto decyduje o terminach i czasie wykonywania zabiegów? I jak to się załatwia? :-) (o ile to nie tajemnica) :-)
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak - Inowrocław

Post autor: rak1946 »

Jestem w kujawiaku od 21 czerwca na poszpitalnym nz 2 pietrze w.budynku a1 pokój duży z łazienką jedzenie jak dla.mnie wystarczajace porcje remont absolutnie mnie nie przeszkadza pokój z balkonem ogolnie warunki dobre posiłki smaczne.moje drogie to nie hotel 4 albo 5 gwiazdkowy :kwiat:
ania1961
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 11 maja 2013 17:36
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kujawiak - Inowrocław

Post autor: ania1961 »

rak1946 pisze:Jestem w kujawiaku od 21 czerwca na poszpitalnym nz 2 pietrze w.budynku a1 pokój duży z łazienką jedzenie jak dla.mnie wystarczajace porcje remont absolutnie mnie nie przeszkadza pokój z balkonem ogolnie warunki dobre posiłki smaczne.moje drogie to nie hotel 4 albo 5 gwiazdkowy :kwiat:
Witam
Pewne standardy obowiązują jednak :-) W przypadku pewnych schorzeń np. astma remont budynku - piętra wyklucza pobyt kuracjusza. Mieszkam na I piętrze, gdzie trwa remont, więc kurz i pył jest wszechobecny.
Informacja dotycząca warunków jakie oferuje ośrodek powinna być rzetelna i nie byłoby nieporozumień, niezadowolenia a co za tym idzie negatywnych opinii :-)
W każdym razie ja nie musiałam tutaj być, gdyby mnie nie wprowadzono w błąd. Wybrałabym inny ośrodek :-)
Pozdrawiam Ania
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak - Inowrocław

Post autor: rak1946 »

Pani Aniu dla chcacego nic trudnego ,jest pani astmatykiem i na pani prośbę przydzielono pokój dwuosobowy dla wykorzystania przez panią ,powinna sie pani liczyć z dodatkową opłatą i bardzo proszę nie zniechęcać oczekujacych kuracjuszy, bo ja napisałam prawdę i nie mam zamiaru nikogo wprowadzac w błąd, jesli się chce grzecznie mozna wszystko załatwić, milej kuracji i wiecej optymizmu :D :D :D :kwiat: :kwiat: :kwiat:
ania1961
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 11 maja 2013 17:36
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kujawiak - Inowrocław

Post autor: ania1961 »

rak1946 pisze:Pani Aniu dla chcacego nic trudnego ,jest pani astmatykiem i na pani prośbę przydzielono pokój dwuosobowy dla wykorzystania przez panią ,powinna sie pani liczyć z dodatkową opłatą i bardzo proszę nie zniechęcać oczekujacych kuracjuszy, bo ja napisałam prawdę i nie mam zamiaru nikogo wprowadzac w błąd, jesli się chce grzecznie mozna wszystko załatwić, milej kuracji i wiecej optymizmu :D :D :D :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Czyżby Pani zarzucała mi, że jestem niegrzeczna? Albo może zbyt wymagająca? Otóż, wielu kuracjuszy podziela moją opinię i są bardzo zawiedzeni warunkami w budynku ( cały czas mam na myśli IP oraz parter ). Wiadomo, że nie każdy ma takie same oczekiwania. A opłata za pokój? Nigdy się z tym nie spotkałam, wręcz przeciwnie. W innych ośrodkach, kiedy już nie było wolnych jedynek, proponowano mi pokój dwuosobowy bez dopłaty.
Proszę nie podważać moich wypowiedzi, a tym bardziej nie oceniać mnie, bo ja nie w tym celu umieściłam swoją opinię o sanatorium. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, Pani też, co uczyniła zresztą.
Pani ma inne zdanie,ja to szanuję i o to samo proszę :-) Odwzajemniam życzenia miłego pobytu :-) :kwiat: Ania
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak - Inowrocław

Post autor: rak1946 »

Pani Aniu nie pisalam ze jest pani niegrzeczna osobą, bardzo proszę czytac dokladnie co piszę, jestem w budynku A1 na 2 pietrze ,warunki socjalne dobre ,towarzystwo mam wspaniałe i nikt z nas nie narzeka,owszem mogłoby byc lepiej bo bylam w roznych sanatoriach o roznym standarcie ale podchodzimy z optymizmem do tego co mamy i nalezy sie cieszyc ze sanatoria polepszają warunki i są przeprowadzanr remonty i jest to zdanie nie tylko moje .Pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :kwiat:
AgaC
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 753
Na forum od: 04 mar 2016 22:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kujawiak - Inowrocław

Post autor: AgaC »

Dzień dobry :)
Jumbopopaja - o planowaniu zabiegów decyduje dział planowania:) tu jest bardzo dużo kuracjuszy- nie zawsze daje się dopasować tak jak by się chciało, ale trzeba próbować. Jeżeli jedziesz z NFZ to do godz 15 raczej będziesz już po zabiegach.
Zabiegi są dobre, baza dość bogata.Sanatorium organizuje wycieczki autokarowe ale nie wybieram się, więc się nie wypowiadam na temat poziomu. Jedzenie wg mnie też w porządku. Dla smakoszy kilka restauracju przy starowce, bo na terenie solanek to kroluja frytki i lody ;)Tereny urocze :) jest gdzie spacerować i jeździć rowerem. Oprócz parku i teżni fajna miejska plaża i grillowisko. I różane ogrody ofc :)
Tańczyć można w Energetyku, Solnym Domku, Przy Stawku, w Pijani, w Tramwaju, w Dolce Vita, Przy Teżni.
Także dla każdego coś miłego. Poza tym jest lato, luzik, czas bez obowiązków więc trwaj chwilo;)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kujawiak - Inowrocław

Post autor: Felice »

Aga,niech ta chwila trwa dla Ciebie jak najdłużej.
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kujawiak - Inowrocław

Post autor: Adela »

AgaC pisze:Dzień dobry :)
.Sanatorium organizuje wycieczki autokarowe ale nie wybieram się, więc się nie wypowiadam na temat poziomu. ;)
Aga :kwiat: jeśli nie byłaś w Strzelnie to jednak bardzo zachęcam :)
AgaC
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 753
Na forum od: 04 mar 2016 22:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kujawiak - Inowrocław

Post autor: AgaC »

Aluś, dziękuję:*
Adelko - zobaczę czy jest taka wycieczka i pomyślę. Dzięki :kwiat:
ODPOWIEDZ