Wysowa IZC wspomnienia z turnusu 26.08.2014

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
arbuz177
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 04 lip 2014 19:38
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wysowa IZC wspomnienia z turnusu 26.08.2014

Post autor: arbuz177 »

Witam.Też tak uważam.Post przekroczył liczbę 1000 a dalej nic,uważam że jest to niezrozumiałe.Ja ze swej strony napiszę ,poznałem naprawdę wspaniałych
ludzi bez względu na wiek,było z nimi super,utrzymuję kontakt telefoniczny ,planujemy spotkanie-myślę że się uda.Pozdrawiam serdecznie Wszystkich :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24523
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wysowa IZC wspomnienia z turnusu 26.08.2014

Post autor: ewasz »

Arbuz177, nie mam wątpliwości, że spotkanie się uda :lol: :lol:
Niespodzianka też :lol:
Pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
krecik
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2904
Na forum od: 04 cze 2013 17:44
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wysowa IZC wspomnienia z turnusu 26.08.2014

Post autor: krecik »

Arbuz177, napisz coś wreszcie konkretnego, bo nie wiem czy warto jechać do Wysowej.
Z Twojego liczenia wejść użytkowników jakoś nic nie wynika :roll: :twisted:
Awatar użytkownika
arbuz177
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 04 lip 2014 19:38
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wysowa IZC wspomnienia z turnusu 26.08.2014

Post autor: arbuz177 »

Witam ,może coś uda mi się napisać.Wysowa,jak ktoś lubi spokój to rewelacja.Większy i dokładniejszy opis miejscowości na stronce internetowej.Ja napiszę swoje odczucia z pobytu w IZC Wysowa 95.Jest to dawny hotel Glinik wyremontowany i przystosowany do leczenia uzdrowiskowego.Pokoje spoko (miałem jedynkę)
po północnej stronie ,ale nie miałem czasu za dużo w nim przebywać.Wszystko uzależnione jest od doboru towarzystwa,ja miałem super.Palarnia na zewnątrz w której toczy się wesołe życie towarzyskie.Nawet część niepalących zaglądała w to miejsce.Jedzenie ,każdy z innego regionu, inny gust porcje jak to bywa,jak dla kogo- dla mnie wystarczające.Obsługa miła (chociaż malutkie różnice zdań też były) ale uważam że wszystkim nie da się dogodzić.Leczenie,część zabiegów trafionych ale (musisz sam pracować dla siebie nie zdawać się na innych)mnie pomogło.Fizjoterapeuci starają się ( Pozdrawiam Panią Agnieszkę) która bardzo dobrze wykonywała swoje obowiązki,Miła i Sympatyczna.Turyści z "buta " mają gdzie spacerować.Basen w parku nowy super wyposażony.Życie towarzyskie po zabiegach wieczorową porą super,ale też wszystko zależy od Ciebie i towarzystwa jakie sobie dobierzecie.Nie warto być samotnikiem.
Minusy -parking za czas pobytu -144 PLN,Telewizja może 10 programów -40 PLN,Internet WiFi działa tylko w kilku pokojach.lub na korytarzu blisko anteny.
Ale myślę że jak jest dobre towarzystwo to niepotrzebny internet i telewizja.

DLA WŁAŚCICIELI TEGO OŚRODKA PRZYPOMNIENIE - MAMY XXI wiek Rok 2014 I TO POWINIEN BYĆ STANDARD

WARTO TAM BYĆ,BARDZO MIŁE WSPOMNIENIA
Pozdrawiam Wszystkich :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
arbuz177
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 04 lip 2014 19:38
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wysowa IZC wspomnienia z turnusu 26.08.2014

Post autor: arbuz177 »

Witam:
Do ewasz-o jakiej niespodziance piszesz :?:
Awatar użytkownika
arbuz177
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 04 lip 2014 19:38
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wysowa IZC wspomnienia z turnusu 26.08.2014

Post autor: arbuz177 »

Odnośnie mojego opisu z pobytu w IZC Wysowa 95,opisałem tylko"swoje" odczucia,być może że ktoś ma inne.Ja obstaje przy tym co opisałem.
Nie zamienił bym pobytu tu w Wysowej na inne sławne i "głośne" miejscowości.Znam wiele miejscowości uzdrowiskowych nie jako kuracjusz a jako gość.
Pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :kwiat:
forumowicz

Re: Wysowa IZC wspomnienia z turnusu 26.08.2014

Post autor: forumowicz »

arbuz177 pisze:........Ja napiszę swoje odczucia z pobytu w IZC Wysowa 95.Jest to dawny hotel Glinik wyremontowany i przystosowany do leczenia uzdrowiskowego.........

Pozdrawiam Wszystkich :kwiat: :kwiat: :kwiat:
To świetnie Arbuz że jesteś zadowolony z pobytu :) Ale tak gwoli sprostowania i dla wiadomości następnym kuracjuszom w sanatoriach w Wysowej .....IZC Wysowa 95 to dawny Hotel Glimar a sanatorium Glinik funkcjonuje nadal i ma się całkiem dobrze ;) .Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
arbuz177
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 04 lip 2014 19:38
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wysowa IZC wspomnienia z turnusu 26.08.2014

Post autor: arbuz177 »

Witam.Dzięki za sprostowanie.Przepraszam za pomyłkę.

Pozdrawiam:
Awatar użytkownika
arbuz177
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 04 lip 2014 19:38
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wysowa IZC wspomnienia z turnusu 26.08.2014

Post autor: arbuz177 »

Może Ktoś się wreszcie odezwie.Było nas dużo. :roll:
Awatar użytkownika
arbuz177
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 04 lip 2014 19:38
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wysowa IZC wspomnienia z turnusu 26.08.2014

Post autor: arbuz177 »

Myślę że czas zakończyć pisanie w tym wątku.Nikt z przebywających tam w tym czasie nie raczy się odezwać.Szkoda.Jeszcze raz Pozdrawiam Wszystkich.Powodzenia !!!!!
ODPOWIEDZ