Verano Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Verano Kołobrzeg

Post autor: Anka »

Witam!


Dobiega końca mój pobyt w Verano,Chociaż Verano było już kilkakrotnie opisywane,pozwolę sobie zamieścić swoją opinie,Podkreślam jest to tylko i wyłącznie moje zdanie.
Jest to obiekt gdzie każdy problem jest rozwiązywany.
Wszystko jest dla kuracjuszy,Najsympatyczniejszym zaskoczeniem dla mnie było to że witano Gości z NFZ.To jest miłe jak były przekazywane komunikaty to zawsze mówiono Goście z NFZ..
Pokoje są o zróżnicowanym standardzie. Gość z NFZ za odpowiednią dopłatą może zamieszkać w apartamencie,Jeśli zaś chodzi o wyżywienie to również można zrobić dopłatę i korzystać z posiłków serwowanych w formie stołu szwedzkiego,Posiłki smaczne ,są róznego rodzaju diety,
Gimnastyka na sali jak i na basenie prowadzona jest w kilku językach w zależności jakiej narodowości są kuracjusze, Dodatkowo można uczestniczyć w rozruchu porannym na plaży i Nordic Walking jako dodatkowe zabiegi bezpłatne.Baza zabiegowa dobra no może troszkę sala gimnastyczna przypomina dawne czasy.
Teraz rozrywka-bardzo dużo różnego rodzaju wycieczek. Organizowane są koncerty,
No i oczywiście wieczorne tańce tutaj troszkę się poczepiam zazwyczaj w poniedziałki jest DJ jak dla mnie to porażka. Są dwa zespoły grają naprzemiennie. Nie podoba mi się płatny wstęp dla gości Verano .Od czwartku do niedzieli płacimy 5 zł. Goście z zewnątrz też,

To tyle moich spostrzeżeń,Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej proszę pytać :kwiat:
adasko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 289
Na forum od: 27 cze 2014 17:22
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: adasko »

Witam .
Spędziłem tam kilka cudownych wieczorów ale muzyki nie pamiętam :lol:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: malgorzatas »

Moje pierwsze sanatorium to właśnie Verano...wtedy jeszcze Węgiel Brunatny...cudowny czas ..cudowne chwile..
teraz jak jestem w Kolobrzegu zawsze to miejsce odwiedzam...Gośka
Jak ja bylam to był inny zespół..teraz od 3 lat gra inny.. :D :D
Awatar użytkownika
adek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 19 paź 2014 12:01
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: adek »

malgorzatas pisze:Moje pierwsze sanatorium to właśnie Verano..Jak ja bylam to był inny zespół..teraz od 3 lat gra inny.. :D :D
Byłem w Kołobrzegu w ubiegłym roku, do Verano też zachodziłem, ale zespół tam grał nie codziennie. Były też i dyskoteki do godz. 23.00, bywały także imprezy na zewnątrz.
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 931
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: Narewka »

Miesiąc temu w aptece w Verano kupowałam tabletki na gardło i aspirynę, a na pocieszenie w butiku obok kupiłam przesliczne kolczyki. ;)
Awatar użytkownika
re12nia
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 19 gru 2011 20:01
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: re12nia »

Czy sanatorium to jeden budynek wraz z bazą zabiegową,basenem i jadalnią. Wyjeżdżam w listopadzie proszę o odpowiedz. Często się przeziębiam a takie wędrówki po zabiegach mokrych może skończyć się przeziębieniem. Proszę o odpowiedz! :lol:
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: Anka »

Witaj!
Sanatorium Verano to kompleks składający się z kilku budynków połączonych korytarzami.na korytarzach może być chłodno.
w zależności w jakim budynku zostaniesz zakwaterowana z budynków B i C trzeba kawałek przejść.Można wypożyczyć szlafrok na cały pobyt za 20 zł.

Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: Suzen »

Kiedy ja byłam w Verano na potańcówkach, "królowała" na parkiecie muzyka ze słonecznej Italii , w wykonaniu duetu. :D
Ogólnie Verano jako sanatorium bardzo podoba mi się.Opinia kuracjuszy o nim również jest bardzo pochlebna.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: malgorzatas »

Suzen :kwiat: :kwiat: tego duetu juz nie ma od 3 lat...teraz przygrywa inna orkiestra..nawet chyba dwie na zmianę..pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: Suzen »

Wiadomo, wszystko zmienia się ...Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ