Połczyn Borkowo

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
netwoman
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 132
Na forum od: 22 maja 2013 12:23
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Połczyn Borkowo

Post autor: netwoman »

Jeszcze raz proszę o świeże informacje o Połczynie. Jak jest w sanatorium Borkowo ? Gdzie w Połczynie można potańczyć ?
Pozdrawiam.
irenagrazyna
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 22 sty 2012 21:07

Re: Połczyn Borkowo

Post autor: irenagrazyna »

Potańczyc można w Podhalu lub obok Gryfa jest Hopferówka. Borkowo leży daleko od wymienionych obiektów. Jak masz samochód to dojedziesz . Jak będzie dobre towarzystwo to przetrwasz. Pozdrawiam Irena
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Połczyn Borkowo

Post autor: Selene »

Witaj Netwoman :kwiat:

Sporo opinii na temat BORKOWA znajdziesz tutaj:

http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/se ... o&fid[0]=3

Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Połczyn Borkowo

Post autor: Adela »

Witaj,
byłam w Połczynie kilka miesięcy temu,ale w Marcie. Sam Połczyn podobał mi się, małe,pięknie położone stare miasteczko,aktualnie odnawiane.Ja z pobytu byłam b.zadowolona.Sanatorium,zabiegi(super!)jest co zwiedzać w okolicy bliższej i dalszej,ładny park,trafiłam na fajnych ludzi.Tańce były u nas 3xtyg,i w Hopferówce. Nigdzie indziej nie chciało nam się chodzić.Borkowo jest ok. 3km od reszty uzdrowiska.Poprawiaj kondycję,albo samochodem :P Zyczę ci równie udanego pobytu jak mój.Pozdrawiam
tatia
Posty: 1
Na forum od: 07 sie 2014 14:45
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Połczyn Borkowo

Post autor: tatia »

Jade w pazdzierniku do tego sanatorium i w zwiazku z tym prosze o aktualne opinie o nim (warunki w pokoju,baza zabiegowa,wyzywienie).To jest moj pierwszy wyjazd sanatoryjny(rehabilitacja po zlamaniu nogi) i szczerze mowiac jestem troche przerazona po przeczytaniu opinii,ktore byly zamieszczone tutaj jakis czas temu. Mam nadzieje, ze z biegiem czasu poprawilo sie w tym sanatorium na lepsze. Bardzo prosze o relacje osob, ktore w ostatnim okresie tam przebywaly. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ