Krynica Zdrój - fotograficzny album kuracjuszy...

Uzdrowisko, atrakcje, tutystyka
betina46
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 24 lip 2013 00:13
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój - fotograficzny album kuracjuszy...

Post autor: betina46 »

jak tylko będzie spotkanie w Krynicy to ja się piszę byłoby super
forumowicz

Re: Krynica Zdrój - fotograficzny album kuracjuszy...

Post autor: forumowicz »

Pijalnia po remoncie .Jak na razie bardzo surowo.Nowe nasadzenia jeszcze małe .Brakuje mi kawiarenki w jakiej delektowałam się pyszną kawą i ciachami ..... :roll: [ obrazek zewnętrzny ][ obrazek zewnętrzny ][ obrazek zewnętrzny ][ obrazek zewnętrzny ][ obrazek zewnętrzny ]
forumowicz

Re: Krynica Zdrój - fotograficzny album kuracjuszy...

Post autor: forumowicz »

...Stare Łazienki Mineralne [ obrazek zewnętrzny ]........................................ Nowe Łazienki Mineralne[ obrazek zewnętrzny ]
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój - fotograficzny album kuracjuszy...

Post autor: margot »

Smużko czekałam na Twoje zdjęcia , w maju jeszcze pijalnia była nieczynna , a ciekawa byłam jak będzie wyglądała po remoncie ;) widzę , że trochę jest róznica między projektem a efektem końcowym ...
Zieleń jeszcze skromna , ale przynajmniej czysta ;)
forumowicz

Re: Krynica Zdrój - fotograficzny album kuracjuszy...

Post autor: forumowicz »

Continental , Sanatorium MSWiA działające od 1949 roku pierwotnie przy ulicy Świdzińskiego 11 a od 1988 roku w nowym budynku przy ul. Nitribitta 4. Obok sanatorium Lwigród .Nazwa Lwigród nawiązywała do Lwowa, gdyż jego budowę w 1928 r. sfinansowali urzędnicy skarbowi z Zakładu Pensyjnego Urzędników Prywatnych we Lwowie, a także lwowska kasa chorych.Widok od parku Nitribitta . [ obrazek zewnętrzny ] [ obrazek zewnętrzny ] Park im. Romana Nitribitta ciągnie się wzdłuż ulicy Piłsudskiego. Wśród alejek stoją dwa pomniki: Jana Kiepury i „Obrońcom - Zwycięzcom”. [ obrazek zewnętrzny ][ obrazek zewnętrzny ]
forumowicz

Re: Krynica Zdrój - fotograficzny album kuracjuszy...

Post autor: forumowicz »

W jesienny , pochmurny deszczowy dzień , przyjemnie usiąść przy kominku w jednej z wielu klimatycznych knajpek . Gospoda u Krakowiaka .Za gospodą w budowie nowy wyciąg krzesełkowy Henryk :D [ obrazek zewnętrzny ][ obrazek zewnętrzny ] Margotko dziękuję , deserki palce lizać :D 8-)
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój - fotograficzny album kuracjuszy...

Post autor: margot »

Oj Smużko wiem , wiem ;) :lol: :lol: :lol:
Cieszę się , że smakowały :D :D :D
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4585
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Krynica Zdrój - fotograficzny album kuracjuszy...

Post autor: rybka »

Smużko, spoglądam na fotki, przywołuję wspomnienie :lol: :serce: ..., i w kalendarzu zakreślam datę... ;) :D
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój - fotograficzny album kuracjuszy...

Post autor: malgorzatas »

Krynica jednak tez jest piękna :serce: pijalnia wód jeszcze skromna ale to kwestia czasu :kwiat: juz nie mogę się doczekać :D :D
forumowicz

Re: Krynica Zdrój - fotograficzny album kuracjuszy...

Post autor: forumowicz »

Jaworzyna pokazała się w trzech odsłonach .Zimowy akcent jednego dnia , a następnego piękne słońce i super widoczność [ obrazek zewnętrzny ][ obrazek zewnętrzny ][ obrazek zewnętrzny ][ obrazek zewnętrzny ]
ODPOWIEDZ