Horyniec Zdrój

Opis miejscowości uzdrowiskowych. Fotografie. Otoczka pobytów w sanatoriach. Nieco rozrywkowo, nieco turystycznie. Co warto zobaczyć, gdzie się rozerwać.
Awatar użytkownika
strzelczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 91
Na forum od: 08 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Horyniec Zdrój

Post autor: strzelczanka »

Dzięki piękne za możliwość obejrzenia zdjęć.Bardzo miło wspominam Horyniec i cieszę się, że tak ładnie się rozwinął :)
Horyniec to moje pierwsze sanatorium, z czasów kiedy trzeba było wędrować na pocztę żeby zadzwonić do rodziny, a zalew to było bajoro w lesie. Borowina prześwietna, prosto z pieca i rewelacyjne kąpiele siarkowe.Polecam!
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wyjazd Horyniec Zdrój

Post autor: anusia153 »

anusia153 pisze:
sergio_1 2 3 4 pisze:Kolejna cerkiew niestety w stanie rozkładu , podtrzymywana jeszcze stemplami przez miejscowych mieszkańców
[ obrazek zewnętrzny ]

Cerkiew z XVII w Brusno Nowe ,być może jest to już zdjęcie historyczne , właśnie w 2014 r. rozpoczyna się remont :kwiat:

[ obrazek zewnętrzny ]


Cerkiew jest obecnie remontowana , jeszcze nie jest udostępniona do zwiedzania .
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Horyniec Zdrój

Post autor: ewiko »

Poprosiłam mój kochany NFZ, o przydział właśnie do Horyńca. Dużo nasłuchałam i naczytałam się o pięknej , bliższej i dalszej okolicy, oraz o rewelacyjnych naturalnych zabiegach , co skłoniło mnie do takiej decyzji... Tylko czy zostanę wysłuchana ????? :oops:
ODPOWIEDZ