Rymanów Zdrój

Rymanów-Zdrój okiem kuracjusza.
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: bista »

Witaj, Kruszynko:) Będę znowu w Rymanowie Zdroju (Zimowit) od 21 sierpnia do 12 września.Może wtedy się spotkamy? Co Ty na to?:) Zdjęć także mam sporo (byłam tu już 3 razy i zawsze chętnie wracam), ale pewno powtarzałyby się, więc nie zamieszczałam nigdy.Pozdrawiam i być może do zobaczenia:)
forumowicz

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: forumowicz »

Witaj Bista :) Bardzo chetnie napisze do Ciebie na PW .Niebawem ,ponieważ z powodu bardzo ważnej i :( sprawy dzisiaj nie mogę .Odezwę się pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :) :)
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: bista »

Kruszynko, mam nadzieję, że otrzymałaś już wiadomość ode mnie na PW.Pisz tylko do 13VIII do godz. 10.00, potem wyjeżdżam do rodziny.Pozdrawiam:)
daro44
Posty: 3
Na forum od: 20 sie 2014 09:00
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: daro44 »

Ja się wybieram 26.08 do sanatorium w Rymanowie chętnie się zgadam z jakimś wyluzowanym towarzystwem ;) Chyba nie mam możliwości pisania na PW (to mój pierwszy post) :/
forumowicz

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: forumowicz »

Witaj Daro :) Fajnie jak sie wszystko dobrze ułoży wpadnę do Rymanowa jak jeszcze bedziecie ,czyli Ty i Bista i może ze mną ktoś jeszcze ;) .Napisz więcej postów i bedziesz miał opcje pisania na PW ;) :lol: Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: Sloneczko »

kruszynka pisze:Witaj Daro :) Fajnie jak sie wszystko dobrze ułoży wpadnę do Rymanowa jak jeszcze bedziecie ,czyli Ty i Bista i może ze mną ktoś jeszcze ;) .Napisz więcej postów i bedziesz miał opcje pisania na PW ;) :lol: Pozdrawiam :)
Ooooo moja Kruszyneczko :kwiat: kochana :serce: a może i ja się załapię na Iwonicz co?? ? ;) :lol:.
forumowicz

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: forumowicz »

Słoneczko na Iwonicz? :o ok zamieszkamy w Rymanowie i podreptusiamy do Iwo ok? ;) :lol: :serce:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: Suzen »

Będąc w pobliskim Iwoniczu Zdroju trudno nie odwiedzić tego magicznego miejsca jakim jest Rymanów Zdrój. :)
Piękne kwiatowe klomby, tryskające wodą fontanny, a przede wszystkim ta urzekająca zieleń spłukana letnim deszczem
to jest coś dlaczego chce się tu co jakiś czas wrócić, do czego wszystkich serdecznie zachęcam.
:D

[ obrazek zewnętrzny ]

[ obrazek zewnętrzny ]
(...)piękne kwiatowe klomby(...)

[ obrazek zewnętrzny ]

[ obrazek zewnętrzny ]
(...)tryskające wodą fontanny(...)

[ obrazek zewnętrzny ]

[ obrazek zewnętrzny ]

[ obrazek zewnętrzny ]
(...)i ta urzekająca zieleń spłukana letnim deszczem.

[ obrazek zewnętrzny ]

[ obrazek zewnętrzny ]
Prace porządkowe w korycie rzeki "Tabor" przepływającej przez Rymanów Zdrój.
/pełni rolę "brodzika" dla dzieci i dorosłych :lol: /.
elanda
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 03 wrz 2014 16:13
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: elanda »

bista pisze:Witaj, Kruszynko:) Będę znowu w Rymanowie Zdroju (Zimowit) od 21 sierpnia do 12 września.Może wtedy się spotkamy? Co Ty na to?:) Zdjęć także mam sporo (byłam tu już 3 razy i zawsze chętnie wracam), ale pewno powtarzałyby się, więc nie zamieszczałam nigdy.Pozdrawiam i być może do zobaczenia:)
witaj bista.sorry,ze osmielam sie do ciebie pisac,ale mam pobyt w zimowicie od 27.10.2014 i bardzo cie prosze o uczciwy opis tego sanatorium.przeczytalam wiele zlych komentarzy o posilkach,pokojach itd.prosze bardzo o opinie.z gory dziekuje
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3417
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: Dzia_dek »

elanda pisze:(...)Przeczytałam wiele złych komentarzy o posiłkach, pokojach itd. Proszę bardzo o opinie Z góry dziękuję.
Elando podejdź do tych opisów warunków, które czytałaś z chłodną rezerwą. Niektóre z nich są mocno przesadzone i mało obiektywne, a czasem wręcz śmieszne. Czytając te opinie odnosi się wrażenie, że ktoś przyjechał tu za karę. Bo przecież mieszka w pałacu, ma mnóstwo służby, karmią go francuską kuchnią, a na skinienie czeka lektyka, która go zaniesie gdzie tylko zechce (to taki mały żart) Jednak jakiekolwiek opinie przeczytasz najważniejsze będzie Twoje nastawienie i przekonanie, że będzie dobrze. I uwierz, że jeśli pojedziesz z pozytywnym nastawieniem i trafisz jeszcze na dobre towarzystwo to na pewno wrócisz zadowolona.
ODPOWIEDZ