Schorzenia kardiologiczne

Kardiologia, uzdrowiska kardiologiczne, sanatoryjne leczenie chorób serca. Leczenie nadciśnienia, chorób układu krążenia, rehabilitacja po zawałach itp.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Schorzenia kardiologiczne

Post autor: sztani »

KozimskiAdam pisze:Jeśli ktoś chciałby leczyć tego typu schorzenia. Polecam doskonałego specjalistę, kardiologa dr Macieja Zarebinskiego, przyjmuje w przychodni Prosen na ul. płockiej w warszawie, ale także w gordzisku mazowieckim. Lecze sie na serce wiele lat ale dopiero doktor Zarebinski mi pomógł. Mozna poczytac o nim www.zarebinski.pl
Czy to reklama Doktora?
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Schorzenia kardiologiczne

Post autor: ewasz »

Na to wygląda Sztani :)
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Schorzenia kardiologiczne

Post autor: anusia153 »

Co wiecie na temat tachykardii zatokowej serca ?
forumowicz

Re: Schorzenia kardiologiczne

Post autor: forumowicz »

Anusiu taki napad tachykardii , jak fachowo nazywa się takie przyspieszone bicie serca miałam w zeszłym roku po wstrząsie po ukąszeniu os ( uczulenie na jad ) .Jest dużo powodów nadmiernego bicia naszego serducha , u mnie spowodowała to reakcja alergiczna .Również jak mam spadek magnezu , odczuwam tą trzepaczkę ;) .Jeśli nie jest ona związana z inną chorobą serca , to nawet silny stres może do niej doprowadzić .Kardiolog z pewnością znajdzie powód tego nadmiernego bicia :serce:
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Schorzenia kardiologiczne

Post autor: Zbigniew- I »

Aniu :kwiat: , przeczytaj mój bardzo długi post w temacie: Kręgosłup szyjny. Ma on duży związek z drożnością naczyń krwionośnych, bioprzewodnictwem elektrycznym, kołataniem serca itp.
http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... &start=250
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Schorzenia kardiologiczne

Post autor: anusia153 »

smuga pisze:Anusiu taki napad tachykardii , jak fachowo nazywa się takie przyspieszone bicie serca miałam w zeszłym roku po wstrząsie po ukąszeniu os ( uczulenie na jad ) .Jest dużo powodów nadmiernego bicia naszego serducha , u mnie spowodowała to reakcja alergiczna .Również jak mam spadek magnezu , odczuwam tą trzepaczkę ;) .Jeśli nie jest ona związana z inną chorobą serca , to nawet silny stres może do niej doprowadzić .Kardiolog z pewnością znajdzie powód tego nadmiernego bicia :serce:
U mnie to raczej nie napad Krysiu . Na razie dostałam leki , lekarz nakazał mi zwolnić tempo , leki pije , co do zwolnienia to raczej w ciągu najbliższego okresu nie jest to możliwe . Pozdrawiam:kwiat:
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Schorzenia kardiologiczne

Post autor: anusia153 »

Zbigniew- I pisze:Aniu :kwiat: , przeczytaj mój bardzo długi post w temacie: Kręgosłup szyjny. Ma on duży związek z drożnością naczyń krwionośnych, bioprzewodnictwem elektrycznym, kołataniem serca itp.
http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... &start=250
Poczytam Zbyszku :kwiat: , aleś się rozpisał :lol: mam nadzieję , że coś z tego zrozumiem ;) Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Schorzenia kardiologiczne

Post autor: Zbigniew- I »

Aniu :kwiat: , ja tylko to znalazłem i zacytowałem. Z własnego doświadczenia wiem, że to co spożywamy jest dalekie od tego aby zaspokoić nasz organizm w odpowiednią ilość witamin i minerałów. My, zbliżając się (powiedzmy) do wieku średniego, słabiej je przyswajamy. Musimy pomyśleć o suplementacji.Ja, na złość dla ZUS-u mam zamiar żyć co najmniej 150 lat :roll: . Dlatego muszę poszukiwać wszystkiego, co potrzebuje mój organizm i mu to dostarczać, a on mi się odwdzięcza. Polubiłem go, bo nie mam innego, muszę o niego dbać. Już nawet poznałem dwie witaminy, o których nasi lekarze nie wiedzą, że istnieją od wielu lat. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Schorzenia kardiologiczne

Post autor: Sloneczko »

Zbigniew :kwiat: :o :o 150 lat ? ?
Matuchno kochana :roll: dawaj mi tu szybko receptę na chociaż 50 lat :twisted:
No i proszę mi tu wymienić wszystkie witaminy i mikroelementy, które dobrze wpłyną na mój organizm.
A szczególnie takie , które będę mogła użyć przez treningiem na basenie
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Schorzenia kardiologiczne

Post autor: Zbigniew- I »

Sloneczko :kwiat: poczytaj o właściwościach wspaniałego napoju jakim jest kombycza (kombucha) i jego wpływie na długowieczność. Ja to mam zapewnione jak w banku minimum 150 lat, a potem się zobaczy co dalej :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ