Nadciśnie tętnicze

Kardiologia, uzdrowiska kardiologiczne, sanatoryjne leczenie chorób serca. Leczenie nadciśnienia, chorób układu krążenia, rehabilitacja po zawałach itp.
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Nadciśnie tętnicze

Post autor: Zbigniew- I »

kruszynka pisze: Jeżeli natomiast chcemy wychować nastepne pokolenia i nie zechcemy takich widoków jak chociazby Ukraina i słup hańby :( to uczmy te pokolenia ,empatii ,współczucia ,poszanowania godnosci.Uczmy wrazliwości w kontaktach z ludzmi chorymi ,niepełnosprawnymi.Zapisujmy na tych białych kartach wartości o których świat coraz bardziej zapomina. :kwiat:
Kruszynko, mądre i piękne słowa, przyjmij moje wyrazy szacunku, czyżbyś była jak ja (do jutra) belfrem i jeszcze zachowałaś wiarę? Ja już pozbawiony zostałem tych złudzeń. Wychowanie bezstresowe i to, że to szkoła stara się o ucznia, a nie uczeń i rodzić o szkołę, skutecznie rozwaliło nasz system oświaty i wychowania.Jeśli chodzi o jedzenie mięsa, to nie ja, a Bóg mi dał kły, ja jestem tylko prochem marnym i nie śmiem poprawiać Jego dzieła.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24969
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Nadciśnie tętnicze

Post autor: Sloneczko »

Dzisiaj miałam robione badanie dopplerowskie..... niby wyszło dobrze bo nie mam jakiś tam dużych zmian oprócz drobnych blaszek miażdżycowych jakichś nieistotnych...(tak pisze na wyniku) ale dostałam skierowanie do endokrynologa na konsultację. No i zobaczcie .....jak nie kardiolog to ginekolog a jak nie ginekolog to endokrynolog :D ...no muszę się z tego śmiać bo jak inaczej żyć????
Miłego wieczorku i spanka wam :kwiat: życzę.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Nadciśnie tętnicze

Post autor: medi »

Słoneczko :twisted: To dlatego ,że chodzisz "prywatnie" do specjalisty i płacisz z własnej kieszeni za każde badanie:P Od wiek wieków wiadomo że najlepiej nie zadawać się z ....lekarzami i adwokatami ;) :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24605
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Nadciśnie tętnicze

Post autor: ewasz »

Racja Medi bo Oni wyssają kasę bez mrugnięcia okiem ;) :twisted:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Nadciśnie tętnicze

Post autor: medi »

I straszą :o :oops: To dziwne idziesz "państwowo" i mówią Ci jesteś zdrowa ,a to co jest to takie nic ,nie warte żeby się tym zająć ,a idziesz prywatnio aaaa to już insza inszość :o Jesteś chora ,bardzo chora i jak zaraz się za siebie nie weźmiesz to ...lepiej o tym nie myśl co się może stać :shock: :shock: :shock:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24605
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Nadciśnie tętnicze

Post autor: ewasz »

medi pisze:I straszą :o :oops: To dziwne idziesz "państwowo" i mówią Ci jesteś zdrowa ,a to co jest to takie nic ,nie warte żeby się tym zająć ,a idziesz prywatnio aaaa to już insza inszość :o Jesteś chora ,bardzo chora i jak zaraz się za siebie nie weźmiesz to ...lepiej o tym nie myśl co się może stać :shock: :shock: :shock:
Medi to potem tak lawinowo idzie przez wszystkie profesje znajomych bo w końcu z czegoś biedacy muszą żyć ;)
Jeden drugiemu podsyła pacjentów, to samo jest z lekami, heh :twisted:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Nadciśnie tętnicze

Post autor: medi »

Tylko w tym wszystkim ginie pacjent który naprawdę potrzebuje pomocy a pieniędzy nie ma na prywatę .Po co leczyć jak się grosza z niego nie wydusi :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24605
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Nadciśnie tętnicze

Post autor: ewasz »

Taki system przyjął NFZ, że naszym kosztem pożywiają się Ci na górnych stołkach i po kolei inne profesje :(
Żerują na ludziach, którzy cierpią z bólu i każdej szansy się złapią by sobie czy najbliższym ulżyć ;)
I co :?: To jest demokracja :?: Może ;) ale nie dla nas :(
Dużo by pisać na ten temat ale poza naszymi nerwami żadnego skutku to niestety nie przyniesie. Na górze nie słychać co dzieje się na dole.
Widzą nas jedynie podczas wyborów by zatrzymać wygodne i dobrze płatne stołki - heh :evil: :twisted:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24969
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Nadciśnie tętnicze

Post autor: Sloneczko »

Co prawda guzik to ma do tematu ale chciałam wam powiedzieć, ze jutro idę prywatnie do okulisty. Mam nadzieję, że w końcu dobierze mi dobre soczewki :? :?
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Nadciśnie tętnicze

Post autor: medi »

To może zobaczysz te rydze ,co je masz dla mnie umarynowanić :twisted:
ODPOWIEDZ