Sanatorium z ZUS

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Fionka »

A ja chcę z powrotem do Dziwnówka :lol: :lol: :lol: To Normalne staje się ostatnio NIENORMALNE :evil: :evil: Wracając do zwolnień, to i w budżetówce ostatnio nie jest wesoło.Mój małż ma też jeszcze 10 dni zaległego urlopu.Dostaje 2 tyg. bo inaczej za tzw. Gruszę nie wypłacą.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: darek »

wiesniaczkaela pisze:A ja chcę z powrotem do Dziwnówka :lol: :lol: :lol: To Normalne staje się ostatnio NIENORMALNE :evil: :evil: Wracając do zwolnień, to i w budżetówce ostatnio nie jest wesoło.Mój małż ma też jeszcze 10 dni zaległego urlopu.Dostaje 2 tyg. bo inaczej za tzw. Gruszę nie wypłacą.

Matko o JAKICH tolerancyjnych firmach Piszesz.
Urlop to w ostatnich firmach w których miałem przyjemność MIAŁ być wykorzystany no MAX do 3 Króli
A grusza to co to JEST gruszki za urlop dają ??? ;) ;)
Termin -Grusza nie jest znany wśrod Moich najbliższych :cry:
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Betina71 »

darek pisze:
wiesniaczkaela pisze:A ja chcę z powrotem do Dziwnówka :lol: :lol: :lol: To Normalne staje się ostatnio NIENORMALNE :evil: :evil: Wracając do zwolnień, to i w budżetówce ostatnio nie jest wesoło.Mój małż ma też jeszcze 10 dni zaległego urlopu.Dostaje 2 tyg. bo inaczej za tzw. Gruszę nie wypłacą.

Matko o JAKICH tolerancyjnych firmach Piszesz.
Urlop to w ostatnich firmach w których miałem przyjemność MIAŁ być wykorzystany no MAX do 3 Króli
A grusza to co to JEST gruszki za urlop dają ??? ;) ;)
Termin -Grusza nie jest znany wśrod Moich najbliższych :cry:
Wczasy pod gruszą ....to skrót a jest płacony w firmach,zakładach gdzie jest fundusz socjalny
MagdaWielkopolska
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 01 cze 2016 15:49
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: MagdaWielkopolska »

Witajcie, a ja jeszcze z takim małym pytaniem. Jak długo czekaliście na odpowiedź zus-u w sprawie terminu komisji? Złożyłam wniosek osobiście 11 dni temu, wszystko było dobrze. Wyczekuję listonosza a tu nic :-(
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: margot »

Mają czas 30 dni ...na poinformowanie i komisję

przynajmniej tak było w lubelskim do 2015 roku
możesz zadzwonić do działu prewencji rentowej i zapytać na kiedy masz wyznaczoną komisję , nie musisz czekać na listonosza :D
MagdaWielkopolska
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 01 cze 2016 15:49
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: MagdaWielkopolska »

dziękuję, mi właśnie chodzi o poinformowanie. zbliża się nowy miesiąc to i nowy grafik sie szykuje a zamieszania nie chcę za dużego robić w pracy...
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: margot »

To dzwoń :D
W Lublinie nie ma żadnego problemu z uzyskaniem informacji to myślę , że u Ciebie również :D
forumowicz

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: forumowicz »

Magdo trochę cierpliwości ja informację listowna otrzymała m po dwóch tygodniach.... Pozdrawiam
forumowicz

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: forumowicz »

Witam, pracuję w firmie budżetowej mam zaplecze socjalne i bardzo wyrozumialego szefa, który potrafi docenić dobrego pracownika. To działa w obie strony, jeśli jest taka potrzeba , kieronictwo może na mnie liczyć. Nie jestem pasozytem tylko integruje się ze swoją firmą. Pozdrawiam
MagdaWielkopolska
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 01 cze 2016 15:49
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: MagdaWielkopolska »

Witajcie,
Dziś dostałam pismo o komisji lekarskiej. Komisja 7.07 o godz. tak więc proszę o trzymanie kciuków... :D :D :D :D
Kończę zbieranie dokumentacji med i mam nadzieję że uda mi się zdobyć turnus :)
ODPOWIEDZ