Wyjazd ze zwrotów

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Hana51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 469
Na forum od: 09 sty 2015 22:17
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Hana51 »

Wienia zgadzam się w pełni z Tobą! Wiara ma moc!. Co prawda ja nie liczyłam połączeń jak dzwoniłam o zwroty, ale przez 2 tyg. 3-4 razy dziennie to było coś! I w końcu udało mi się. Mój mąż zadzwonił tylko 2 razy i za pierwszym razem pani mu powiedziała że na wrzesień jest całkiem sporo zwrotów i warto próbować. Na drugi dzień miał już nowy przydział! Pozdrawiam wszystkich dzwoniących o zwroty i udanych łowów!!!
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Wienia »

No to mąż ma szczęscie :D i dodatkowo w to samo miejsce .Gratuluję i pozdrawiam!
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Dagna »

Nadal nic. Ale przynajmniej już po godzinie się dodzwoniłam ;)
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Dagna »

Jadę do Muszyny. Dopiero po fakcie zorientowałam się, że to autobusem 9h :shock: albo z przesiadkami pociąg+autobus, w każdym razie dzień wcześniej wypadałoby ruszyć.No nic może walizkę wyślę kurierem. Ważne, że jadę we wrześniu :D
Powodzenia dzwoniącym :kwiat:
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Wienia »

Dagna gratuluję,że się udało ze zwrotów :) Muszyna fajne okolice bliziutko busikiem do Krynicy,a tam wszystko co zapragniesz jak to w kurorcie.
Masę wycieczek organizują ,zabierz paszport potrzebny do Lwowa jeśli oczywiście jesteś zainteresowana i wiele innych wycieczek.Jest gdzie pospacerować po mniejszych i wiekszych górkach jesli lubisz a czas wspaniały złota jesień.Pozdrawiam a dzwoniącym o zwroty powodzenia. :kwiat:
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Chmurka07 »

Gratulacje Dagna. Ja mam mniej szczęścia.Dzwoniłam, po drugim sygnale paniusia odebrała ale po to by powiedzieć u nas zwroty dostają pierwsi z kolejki Ci .Co by to miało znaczyć :roll: ???????
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Felice »

Dagna,pociągiem do Krakowa,a stamtąd autobus do Muszyny.Dworce są razem więc nie ma problemu z przesiadką.a podróż skraca się do 6 godzin.Tak ostatnio jechałam do Krynicy (autobus relacji Kraków Muszyna) i był to dobry wybór.
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Wienia »

Aniu jesli czas do wyjazdu na zwróconym skierowwaniu jest większy niz 14 dni dostaje nastepna osoba z kolejki,jesli mniej to dostają dzwoniący o zwroty.Tak było w moim funduszu jak wydzwaniałam.Życzę szczęścia dzwoń do skutku! :kwiat:
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Chmurka07 »

Wiesiu na moje słowa że chyba tak powinnobyć jak Ty piszesz odpowiedz brzmiała ....a u nas jest tak.... śmiechu warte. Będę dzwoniła jeszcze, może trafię na inną, ale jutro zaczynam zabiegi w przychodni.poczekm więc kilka dni. :serce:
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Wienia »

Aniu to oburzajace,bo co robią ze skierowaniami które mają wyjazd za parę dni :? Są precież sprawy losowe i ktoś oddaje skierowanie
na parę dni przed wyjazdem .Lepiej przecież dać komuś kto ubiega się o zwroty niz żeby przepadło.No chyba że wtedy oddają na giełdę ogólnopolską.
Co fundusz to inne procedury,ja dalej bym wydzwaniała a może coś się trafi. Powodzenia :kwiat:
ODPOWIEDZ