Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
forumowicz

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: forumowicz »

:( ...... Jak odnieść się do tych barrrrdzo zróżnicowanych okresów oczekiwania :shock: ( czasem różnice pomiędzy województwami wynoszą ponad rok ) gdy czytam artykuł 68 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej że.... Obywatelom, niezależnie od ich sytuacji materialnej, władze publiczne zapewniają równy dostęp do świadczeń opieki zdrowotnej finansowanej ze środków publicznych......Faktyczne dostęp jest , ale czy równy :?: :?: Wszystkim którzy oczekują krócej czy dłużej życzę jak najszybszych przydziałów na rehabilitacje :)
Awatar użytkownika
aniag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1055
Na forum od: 01 mar 2014 16:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: aniag »

Biedroneczko co ja slysze ,ze niby w lodzkim slabo spadaja numerki? ja jestem innego zdania naprawdee u mnie niezle sie kolejeczka posuwa :D :D
forumowicz

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: forumowicz »

witam "kolejkowiczów"

sprawdziłam dzisiaj z jakim numerkiem zaczynam październik - chyba nie jest tak źle 5880 :!: , byle do wiosny , maj to dopiero, aż dech zapiera na samą myśl :D , a potrafię trochę pofantazjować ............ :lol:
Basiu między nami różnica 2,3 miesięcy, tak myślę.

pozdrawiam

Basia
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: biedroneczka »

aniag pisze:Biedroneczko co ja slysze ,ze niby w lodzkim slabo spadaja numerki? ja jestem innego zdania naprawdee u mnie niezle sie kolejeczka posuwa :D :D
Witaj Aniu :kwiat: numerki przez całe lato spadały bardzo wolniutko, czasami się licznik cofał :shock: o czym pisałam w poprzednich postach... ale od kilkunastu dni zauważyłam spore przyspieszenie, więc czekam cierpliwie na przyszłoroczny przydział. Teraz się wszystko ustabilizowało i mam nadzieję, że będzie bez nagłych zastojów lub przyspieszeń...... do następnego lata, oczywiście, kiedy to kolejka znów zwolni ;) Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
aniag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1055
Na forum od: 01 mar 2014 16:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: aniag »

biedroneczka pisze:
aniag pisze:Biedroneczko co ja slysze ,ze niby w lodzkim slabo spadaja numerki? ja jestem innego zdania naprawdee u mnie niezle sie kolejeczka posuwa :D :D
Witaj Aniu :kwiat: numerki przez całe lato spadały bardzo wolniutko, czasami się licznik cofał :shock: o czym pisałam w poprzednich postach... ale od kilkunastu dni zauważyłam spore przyspieszenie, więc czekam cierpliwie na przyszłoroczny przydział. Teraz się wszystko ustabilizowało i mam nadzieję, że będzie bez nagłych zastojów lub przyspieszeń...... do następnego lata, oczywiście, kiedy to kolejka znów zwolni ;) Pozdrawiam :kwiat:
Nastepne lato biedroneczko juz bedzie moje :D
Awatar użytkownika
Iza03
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 10 paź 2014 12:37
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: Iza03 »

Witam.
Czytam Wasze posty i postanowiłam dołączyć i w grupie czekać w kolejce do sanatorium. Jestem zakwalifikowana na uzdrowiskowe leczenie szpitalne
nr 600. Wniosek złożony 29.08.2014 oczekiwanie około 10 miesięcy. Dzisiaj mam nr 554.
Pozdrawiam :)
krzycholu
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 121
Na forum od: 25 wrz 2014 16:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: krzycholu »

Oooo to moze pojedziemy razem!
Ja tez mam skierowanie na szpitalne leczenie uzdrowiskowe ( zlozone pod koniec czerwca br)
I numer na dzis 587.
Z tego co wiem to czas oczekiwania na taki pobyt to max 6 m-cy więc czemu az 10 ?
Miesiac temu mialem numer 720, czasem kolejka spada aby za np 2 dni wzrosnac o 20 nr , nie wiem o co w tym chodzi.
Poprzedni wniosek tego typu - zlozony we wrzesniu ubieglego roku , skierowanie na styczen przy nr 920.... loteria :D
Ciekawe jak będzie tym razem......
Awatar użytkownika
aniag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1055
Na forum od: 01 mar 2014 16:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: aniag »

hej hej wiec kto jedzie ze mna ,maj czerwiec :D :D :D :D
forumowicz

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: forumowicz »

Aniu, mnie się wydaje, że powinnam w tym terminie dostać zaproszenie do bliżej nie okreslonego kurortu :D

Basia :kwiat:
Awatar użytkownika
aniag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1055
Na forum od: 01 mar 2014 16:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: aniag »

barbara-g1 pisze:Aniu, mnie się wydaje, że powinnam w tym terminie dostać zaproszenie do bliżej nie okreslonego kurortu :D

Basia :kwiat:
wiec czekamt razem :D
Zablokowany