Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska ?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
fajeczka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 31 sie 2014 19:56
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: fajeczka »

Witajcie drodzy formułowicze! Ja jestem w wielkim szoku i nic nie rozumię,a mianowicie ania1 napisała,że jej bliscy otrzymali skierowanie majac numerki 6.. i 7.. Ja mam numer 475 i cały czas nic się nie dzieje?! :shock: W poprzednim tygodniu zamiast numerki maleć one rosły! Może jest ktoś kto będzie w stanie mi to wyjaśnić?! Przez taką sytuację nie można nic zaplanować nie mówiąc o wizytach u lekarzy specjalistów.... Pozdrawiam i czekam na wyczerpującą odpowiedź jeśli ktoś ją zna. :kwiat: Mika
fajeczka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 31 sie 2014 19:56
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: fajeczka »

Ludzie widzę,że mnóstwo Was przegląda wpisy ale nic nie piszecie,dlaczego? Czy tak jak ja nic nie wiecie o rządach naszego funduszu?! Na to co te panie wyczyniają po prostu nie ma słów-ręce opadają. Samowolka. No,no chyba ktoś by musiał to całe towarzystwo ruszyć do uczciwej pracy tzn.do sprawiedliwego wystawiania skierowań. Czy te znajomości w końcu się skończą?! Ja mam tego na prawdę serdecznie dość czekam już 25 miesięcy i nic! Może centrala zrobi porządek bo to jest kpina.... :evil: Mika
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: Selene »

Moja przyjaciółka z kujawsko-pomorskiego złożyła wniosek 14-11-2012r., reumatologia. Jest już po weryfikacji i jej obecny nr to 1308. W ubiegłym tygodniu dzwoniła intensywnie o zwrot i zaproponowano jej od 26-09 ARKĘ w Kołobrzegu. Nie zdecydowała się i czeka dalej. :)
fajeczka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 31 sie 2014 19:56
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: fajeczka »

Selena a to dziwne bo podobno telefonicznie nie udzielają informacji o zwrotach! Z tego co słyszałam nie było zwrotów w ciągu ostatnich dwóch tygodni,a kuracjuszom reumatologii lekarz NFZ nie zleci morza tylko góry lub niziny! :oops: W Bydgoszczy mnóstwo ludzi czeka po 25/26 miesięcy i skierowań nie dostaje!!! :shock:
amorelka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 17 cze 2014 09:03
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: amorelka »

Mam takie same doświadczenia z kujawsko - pomorskim NFZ, o morzu z reumatologii można zapomnieć, a zwrotów przez telefon nie ma. Moja koleżanka osobiście odwiedza nasz NFZ i też Pani w okienku też mówi że nie ma :) Nasze numerki wczoraj szalały to w górę to w dół, teoretycznie nie są odległe bo około 500 i 800 i nadal nic nie wiemy. O cierpliwość coraz trudniej.. Pozdrawiam serdecznie i wytrwałości życzę :)
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: Selene »

Fajeczo :) nie wiem jak ona to robi ale dziś ponownie się dodzwoniła i zaproponowano jej Solec sanatorium Świt od 25-09 i nie wzięła.
Na dziś ma nr w kolejce 1255 i będzie dzwonić dalej. Może spróbuj i Ty zadzwonić :?:
Pozdrawiam serdecznie i życzę wymarzonego przydziału. :)
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: Selene »

Moja przyjaciółka ponownie dziś dzwoniła i wydzwoniła... Dzwonkówka w Szczawnicy od 05-10 do 26-10-2014r., i na ten zwrot się zdecydowała :D
amorelka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 17 cze 2014 09:03
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: amorelka »

Tak Selene, to się Twojej przyjaciółce udało :) Do Dzwonkówki były dwa miejsca, chciałyśmy z koleżanką pojechać, ale Pani w NFZ powiedziała, że w ciągu pół godziny da nam odpowiedź bo jedna Pani się nad tym zwrotem zastanawia - to była właśnie Twoja przyjaciółka. No cóż nadal z Ewką czekamy na podwójny zwrot bo chcemy jechać razem :) Miłego wypoczynku dla Twojej przyjaciółki :) Może następnym razem będziemy miały więcej szczęścia :)
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: Selene »

Amorelko :kwiat: masz rację :) Koleżanka po prostu dzwoniła do mnie czy ma wziąć to skierowanie :lol: Dziękuję w imieniu koleżanki i na pewno jej przekaże :)
Życzę Tobie i koleżance skierowania do wymarzonego miejsca :!: :)
amorelka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 17 cze 2014 09:03
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: amorelka »

Selene, jaki ten świat jest mały :)
ODPOWIEDZ