kolejka do sanatorium 2014 rok

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
aniag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1055
Na forum od: 01 mar 2014 16:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: kolejka do sanatorium 2014 rok

Post autor: aniag »

a u mnie numerek nareszcie spadl na 20800 oby tal dalej
:kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
bozenag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 241
Na forum od: 22 lip 2014 15:28
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: kolejka do sanatorium 2014 rok

Post autor: bozenag »

Witam
Czy ktoś wie z jakim numerkiem przydzielają w Małopolsce ( mam na dzień dzisiejszy 2984 )i na jakie miesiące na chwile obecną przydzielają
pozdrawiam
Awatar użytkownika
B35
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 304
Na forum od: 09 gru 2011 20:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: kolejka do sanatorium 2014 rok

Post autor: B35 »

Witaj ja przy nr 927 dostałam przydział na pazdziernik :) bądz dobrej mysli :) pozdrawiam :))
bozenag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 241
Na forum od: 22 lip 2014 15:28
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: kolejka do sanatorium 2014 rok

Post autor: bozenag »

Dziękuję ci za odpowiedz śledzę uważnie numer w przeglądarce bo nie we wszystkich miesiącach mogę jechać (chciałam ze zwrotów ale pani powiedziała że nie ma )a szkoda odmówić za długo się czeka :) a może wiesz albo ktoś z was wie jak by mi nie pasował termin wyjazdu to co można zrobić żeby go zmienić czy w ogóle jest taka możliwość :( pozdrawiam i życzę wszystkim szybkich spadków
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: kolejka do sanatorium 2014 rok

Post autor: Suzen »

bozenag pisze:... a może wiesz albo ktoś z was wie jak by mi nie pasował termin wyjazdu to co można zrobić żeby go zmienić czy w ogóle jest taka możliwość :( pozdrawiam i życzę wszystkim szybkich spadków
Prosić i jeszcze raz prosić. :) Nie raz ,to dwa razy...Ważne jest, aby były to "mocne" argumenty.Przecież w NFZ też pracują ludzie i znają życie.
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: kolejka do sanatorium 2014 rok

Post autor: malgonia »

W Krakowie prośby nie pomagają kilka razy prosiłam i nic.Jedynie choroba nas zwalnia z terminu
bozenag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 241
Na forum od: 22 lip 2014 15:28
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: kolejka do sanatorium 2014 rok

Post autor: bozenag »

Dzięki za podpowiedz,a czy od rodzinnego lekarza wystarczy zaświadczenie czy trzeba od specjalisty mieć i czy wtedy nie skreślają z kolejki
pozdrawiam
Jasmina57
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 21 sie 2014 23:27

Re: kolejka do sanatorium 2014 rok

Post autor: Jasmina57 »

Witam :serce: wszystkich czekających w kolejce i grzecznie się ustawiam na końcu ogonka :) z numerem 106660 reumatologia czas oczekiwania 26 mies.w który i tak nie wierzę.W 2013 dostałam przydział po 26 mies. ale startowałam z nr.73000.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24606
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: kolejka do sanatorium 2014 rok

Post autor: ewasz »

Jasmina57 pisze:Witam :serce: wszystkich czekających w kolejce i grzecznie się ustawiam na końcu ogonka :) z numerem 106660 reumatologia czas oczekiwania 26 mies.w który i tak nie wierzę.W 2013 dostałam przydział po 26 mies. ale startowałam z nr.73000.
Zgadzam się z Tobą, miałam prawie tak samo ;)
Chyba trzeba jeszcze dodać ze 4 miesiące :twisted:
Awatar użytkownika
B35
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 304
Na forum od: 09 gru 2011 20:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: kolejka do sanatorium 2014 rok

Post autor: B35 »

malgonia pisze:W Krakowie prośby nie pomagają kilka razy prosiłam i nic.Jedynie choroba nas zwalnia z terminu
Witam :) to tak nie do końca. ja nie mogłam jechac w sierpniu poniewaz były juz rozplanowane urlopy. napisałam prośbe o zmiane terminu i zaswiadczenie od pracodawcy ze udziela mi urlopu we wrzesniu. po 10 dniach dostałam odpowiedz ze przesuwają mi wyjazd ze wzgledu na zaistniałą sytuacje ale tez zmiane sanatorium.Trzeba próbować i być dobrej myśli . pozdrawiam i trzymam kciuki ;)
Zablokowany