Mam pytanie do admina

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
forumowicz

Mam pytanie do admina

Post autor: forumowicz »

Dlaczego nie mozna dodawać obrazków? czy zamieszczanie przepisów ma odbywać się na zasadzie pisania książki kucharskiej? :( Zarty też są likwidowane? :shock: Jesli tak to powstanie dział smutnych wpisów kulinarnych.Może tak nazwiemy ten dział? :oops: :(
Jest tyle już przepisów a zdjęć wykonanych przez autorów przepisów tak naprawdę nie ma.Nie ma opcji dodawania zdjęć w formie załącznika ,trzeba krążyć po Zmniejszczach :oops: Jeśli tak ma być to kłaniam się nisko i umieszczam ostatni wpis w tym dziale ,po prostu.
:? :evil:
forumowicz

Re: Mam pytanie do admina

Post autor: forumowicz »

Nie rozumiem tych działań adminie ,przenosisz tematy z prędkością światła ,likwidujesz obrazki etc ,już teraz bez komentarza .Smutne to tak naprawdę.Może forumowicze powinni się wypowiedzieć jak taki dział jak Kuracjusz gotuje powinien być tworzony? tak mi się wydaje .Może się mylę ? :oops:

Chciałabym otrzymać odpowiedz Panie administratorze forum NS :(
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mam pytanie do admina

Post autor: administrator »

kruszynka pisze:.......Jest tyle już przepisów a zdjęć wykonanych przez autorów przepisów tak naprawdę nie ma......
Kruszynko
Dlatego właśnie miło by było zobaczyć zdjęcia własnoręcznie przygotowanych potraw.
Dodatkowo włączyłem możliwość wstawiania załączników w dziale kulinarnym jeśli ich brak kogoś ograniczał, choć analizując inne działy nie sądzę by to było ograniczeniem.
Dowcipnie, kolorowo i obrazkowo można w dziale "Na każdy temat".
Spróbujmy utrzymać choć trochę ładu w tym co piszemy.
Pozdrawiam serdecznie :)
forumowicz

Re: Mam pytanie do admina

Post autor: forumowicz »

Adminie

" Spróbujmy utrzymać choć trochę ładu w tym co piszemy."

Czy ten ład na pewno jest w innych tematach? W innych działach? :?
Czy reagujesz na wszystkie osoby jednakowo :?:
Mam inne odczucie :oops: CZy tylko ja mam takie? :oops:
Czy to sympatyczne forum nie tworzą forumowicze? czy nie dzięki ich obecności ono zyje i ma się dobrze?
Czy Twoje reakcje takie jak ta teraz dotycząca mojej osoby ,to rekacja sprawiedliwa?
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Czy my piszemy tutaj prace doktorskie a żart umniejsza ważnośći zagadnienia?
Eh nie będę zadawać więcej pytań bo po co? Prawda.?

Wiemy o co chodzi . :evil:

Miłej nocy . :) :kwiat:
Ps adminie bardzo Ci dziękuję, tym działaniem dzisiaj uświadomiłeś mi co tak naprawdę jest ważne i na co powinno się spożytkowywać cenny czas, :)
forumowicz

Re: Mam pytanie do admina

Post autor: forumowicz »

I jeszcze jedno adminie mam nadzieję ,że mi wybaczysz. :oops: :)
To nie kolejny przepis z jajem w majonezie,ani boczniak w najlepszym maśle dodaje nam siły do życia ,to radość ,śmiech i pozytywne nastawienie pomaga znosić trudny codziennego dnia.To żart w formie pisanej ,opowiedzianej może osobiście na spotkaniu ,albo w formie wirtualnego przekazu ma moc uzdrawiania człowieka.
Można nigdy nie zrobić tego nieszczęsnego biednego :( królika w smietanie i koperku ,ale można żartem spowodować ,że ktoś na koniec dnia powie ,to tylko internet ,to tylko strona ,ale się dzisiaj uśmiałam(em) .Zapomniałem o troskach i problemach.
Ci którzy spędzają całe dnie na tym forum jak myslisz czego oczekują? Rozmów poważnych ,czasami wsparcia ,czasami podania nazwy kliniki ,nazwy leków opinii o sanatorium do którego jadą ,ale tez oczekują odskoczni od swoich czasami cięzkich dni.Wyśmiania się na maksa ,żartów a nie samej powagi ,albo kłotni czy insynuacji.
Tak jesteśmy skonstruowani ,chcemy być szczęśliwi i radośni ,chcemy uszczęśliwiać i dawać radość nawet taką wirtualną ,ale chcemy też taką radość otrzymywać.Czy można tę radość ubrać w ramy netykiety? Czy można jej powiedzieć bądż tutaj tylko tutaj ,tam nie wchodż? Może warto otworzyć te drzwi ,niech sobie wchodzi delikatnie i niezauważona ;) nie strofowana ;) niech sprawia by inni się śmiali, by to były oczy mokre od łez takiego niby nic nie znaczącego szczęścia dla jednych a dla innych bardzo znaczącego . :kwiat:
:serce: :kwiat: :D
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mam pytanie do admina

Post autor: administrator »

Kruszynko,
na forum jest miejsce i na merytoryczną rozmowę jak i na żarty. Wystarczy odrobina chęci by napisać w odpowiednim dziale i temacie, a niestety potrzeba dużo pracy by utrzymać porządek gdy już wkradnie się nieład.
Dlatego kolejny raz proszę o odrobinę wyrozumiałości i przestrzegania zasad, a będzie wszystkim łatwiej i przyjemniej przeglądać forum jak też i pisać.
Pozdrawiam serdecznie.
forumowicz

Re: Mam pytanie do admina

Post autor: forumowicz »

Rozumiem adminie że Twoja uwaga dotyczy wszystkich forumowiczów ,ponieważ nie znam tutaj nikogo kto pisałby wyłącznie na temat w danym temacie :x :roll: a to ,że są etatowi zgłaszacze(do Ciebie) wszystkich innych tylko nie siebie to zupełnie oddzielny temat.
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mam pytanie do admina

Post autor: administrator »

Jak zawsze moja uwaga dotyczy wszystkich.
ODPOWIEDZ