brak możliwosci wysyłania wiadomości :(

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
WiKaPi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 28 lut 2012 21:54
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

brak możliwosci wysyłania wiadomości :(

Post autor: WiKaPi »

Witam , nie wiem jak się skontaktować z administratorem forum więc pisze tutaj , ni emam możliwości wysyłania wiadomości prywatnych , pojawia się taki komunikat : "Nie masz uprawnień do wysyłania prywatnych wiadomości. " - skoro nie mam jak to nawet nie mam możliwości napisać do administratorem , prosze o informacje dlaczego nie mogę pisać PW.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: brak możliwosci wysyłania wiadomości :(

Post autor: administrator »

Sprawdziłem. Już powinno działać.
Awatar użytkownika
WiKaPi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 28 lut 2012 21:54
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: brak możliwosci wysyłania wiadomości :(

Post autor: WiKaPi »

No niestety nie działa , wylogowałem , i zalogowałem się ponownie i nic :(
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: brak możliwosci wysyłania wiadomości :(

Post autor: administrator »

A ja sprawdzam uprawnienia i widzę, że powinno działać.
bajolka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 09 lip 2011 09:55
Oddział NFZ: Śląski

Re: brak możliwosci wysyłania wiadomości :(

Post autor: bajolka »

WiKaPi pisze:Witam , nie wiem jak się skontaktować z administratorem forum więc pisze tutaj , ni emam możliwości wysyłania wiadomości prywatnych , pojawia się taki komunikat : "Nie masz uprawnień do wysyłania prywatnych wiadomości. " - skoro nie mam jak to nawet nie mam możliwości napisać do administratorem , prosze o informacje dlaczego nie mogę pisać PW.

Witam mam ten sam problem przy próbie napisania wiadomośći na PW do użytkownika, który do mnie napisał pojawia się komunikat: Nie masz uprawnień do wysyłania prywatnych wiadomości. prosze o pomoc
forumowicz

Re: brak możliwosci wysyłania wiadomości :(

Post autor: forumowicz »

bajolka pisze:
WiKaPi pisze:Witam , nie wiem jak się skontaktować z administratorem forum więc pisze tutaj , ni emam możliwości wysyłania wiadomości prywatnych , pojawia się taki komunikat : "Nie masz uprawnień do wysyłania prywatnych wiadomości. " - skoro nie mam jak to nawet nie mam możliwości napisać do administratorem , prosze o informacje dlaczego nie mogę pisać PW.

Witam mam ten sam problem przy próbie napisania wiadomośći na PW do użytkownika, który do mnie napisał pojawia się komunikat: Nie masz uprawnień do wysyłania prywatnych wiadomości. prosze o pomoc
Witaj chyba masz za mało napisanych postów....... ;) :lol: naprawdę.
Pozdrowionka :kwiat:
bajolka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 09 lip 2011 09:55
Oddział NFZ: Śląski

Re: brak możliwosci wysyłania wiadomości :(

Post autor: bajolka »

no to super :) ja początkujący kuracjusz bez stażu, ale każdy kiedyś zaczynał :) mam nadzieje, że da się coś z tym zrobić. W każdym razie dziekuję za info
forumowicz

Re: brak możliwosci wysyłania wiadomości :(

Post autor: forumowicz »

Jasne ja tez kiedyś zadawałam takie pytanie ;) Ale nie wchodze w kompetencje admina :lol: na bank Ci odpowie :)
ODPOWIEDZ