RWA BARKOWA

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: RWA BARKOWA

Post autor: Zbigniew- I »

Tak, można przykładać na różne stawy, ale nie na brzuszek, okolice serca, czy głowę.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: RWA BARKOWA

Post autor: ewiko »

Dziękuję Zbyszku. Niestety z wiekiem przybywa problemów zdrowotnych a nie chcę (i nie mogę..... wrzody ) faszerować się środkami przeciwbólowymi. Dlatego cały czas czytam Twoje wpisy które są jak dla mnie bardzo cenne.
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: RWA BARKOWA

Post autor: Zbigniew- I »

Ewiko,jeśli chodzi o wrzody to poczytaj może o Enterosgel i kozieradce pospolitej( np pod adresem:vismaya-maitreya) oraz wszelkimi sposobami oczyszczaj organizm, uwierz mi, jest z czego. Jeśli Ci się uda, zmniejszą się bądź znikną Twoje dolegliwości, bólowe też.Nie narzekaj na wiek, jest on taki na jaki sobie pozwolimy, my zawsze będziemy piękni i młodzi. :lol: Pozdrawiam i trzymam kciuki. :kwiat:
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: RWA BARKOWA

Post autor: Princi »

a mnie jak bolało tak boli :twisted: .......no może troszkę mniej :roll: za tydzień znów mam bliskie spotkanie i nadzieję ,że coś wymyśli :roll: :kwiat:
forumowicz

Re: RWA BARKOWA

Post autor: forumowicz »

Princi mnie pusciły :blokada i tableteczki i juz problem z zapieciem zamka w sukieneczce mojej ukochanej :lol: ;) niooooooo i nie tylko :o :? Wiem jak sie czujesz .Trzeba kochana na saneczki i narty i będzie naturalna krioterapia ;) :)
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: RWA BARKOWA

Post autor: Princi »

ja tuptam bez stanika.....powoli :roll: bo jak szybciej maszeruję to kolana mnie bolą :lol: :lol: pożaliłam się ,trochę pomogło a teraz zęby w ścianę i do następnego poniedziałku ;) :)
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: RWA BARKOWA

Post autor: Princi »

dziś w gabinecie walczyłam jak lwica żeby lekarz nie wypisał skierowania do szpitala ;) :lol: poprosiłam o rehabilitację.........podobno niewiele pomoże :roll: ale jak poszłam się zapisać to dostałam czkawki ze śmiechu........wolne terminy są na drugą połowę roku :twisted: :twisted: trzeba mieć końskie zdrowie żeby chorować :twisted:
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: RWA BARKOWA

Post autor: anusia153 »

Nie wiem Princi po co ty tak broniłaś się przed pójściem do szpitala , zdiagnozowano by cię dokładniej , dostała byś parę kroplówek , na pewno by ci ulżyło , nie rozumiem cię cierpisz z bólu od jakiegoś czasu , rękę w zamrażarce trzymasz , i co teraz ? ze skierowaniem będziesz chodzić przez pół roku :shock:
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: RWA BARKOWA

Post autor: Princi »

Anusia :kwiat: nie cierpię szpitali :twisted: jeżeli nie muszę to się tam nie pokazuję :twisted: wolę trzymać rękę w zamrażarce niż leżeć na szpitalnym łóżku :twisted: diagnozę mam postawioną... a raczej diagnozy,bo dolegliwość nie jest jedna :roll: jutro zasuwam do lekarza po dopisek pilne....wtedy kolejka jest krótsza :)
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: RWA BARKOWA

Post autor: anusia153 »

Princi skonsultuj swoje wyniki z jeszcze innym lekarzem , coś tu nie tak jest w tym wszystkim , za długo to trwa . Bierz płytki z rezonansu i inne badania i idź do innego specjalisty.
ODPOWIEDZ